Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşyeri Kaza ve Meslek Hastalığı Bildirim Formu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının kaza bildirim formatı ektedir.

Ekli Dosyalar:

İşyeri Kaza ve Meslek Hastalığı Bildirim Formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaza Formu

Merhaba; Hazırladığım bir kaza formu örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Sadiye YÜCE
  2. Eski işyeri mi yeni işyeri mi?

Merhaba arkadaşlar; Aklıma takılan bir soruyu burada tartışmak istiyorum sizlerle. Sürekli karşıma çıkıyor. Bana da aynı soruyu sorup cevap isteyen arkadaşlarım oldu. Bütün arkadaşlarıma yardımcı olması açısından yorumlarınız çok önemlidir. Cevap veren herkese teşekkürler. Soruya gelince; Daha önceden çalıştığınız firma işten ayrıldıktan uzun bir süre sonra sizi tekrar arayıp sizinle...
  3. İş kazaları ve meslek hastalıkları bildirim raporu

SGK'ya iş kazalarını ve meslek hastalıklarını bildirebileceğiniz rapor ektedir.
  4. Akıl almaz kaza!

[COLOR=#2e2e2e]EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde göçük altında kalan inşaat işçisi 41 yaşındaki Cengiz Demirel, kendisini kurtarmak için gelen kepçenin kazayla başını koparması sonucu feci biçimde can verdi. [COLOR=#2e2e2e]Olay, bugün saat 09.45'de Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karanlıkdere Mevkii’nde inşaat çalışmaları süren TOKİ Konutlarında meydana geldi. Taşeron firmada çalışan 3 çocuk babası...
  5. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.