Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzin lisans ile ilgili yardım.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Murat Er tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Er

  Murat Er CMNet Üyesi

  Bir tesiste çevre görevlisi olarak işe başladım. Çevre bilgi sisteminden kendimi tesis yetkilisi olarak kaydettim daha sonra izinlisans.cevre.gov.tr den tesis protokol işlemlerinden işe giriş bildirgemi yükledim. Herhangi bir işlem yapmak istediğimde hiçbir tesisle anlaşmam olmadığını yazıyor. İşe giriş bildirgesini yükledikten sonra bir onay süreci varmı. Ve ya benim yanlış yaptığım birşey mi var ?
   
İzin lisans ile ilgili yardım. konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İzin Lisans

  http://www.izinlisans.cob.gov.tr/ Arkadaşlar siteye kaç gündür giremiyorum. Girebilen var mı ?
 2. tat tesisleri lisans işlemi ile ilgili yardım

  arkadaşalar merhaba yeni bi şubemiz için lisans almayı düşünüyoruz, ama şöyle bi sorun var alcağımız bölge turizm bölgesi olarak geçiyo ve çalışma ruhsatı vermiyo bu durumda lisans almamız mümkünmüdür?
 3. izin lisans

  arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
 4. Kuyu izin belgesi izin lisans

  Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...
 5. Çed ve izin lisans

  merhaba arkadaşlar Şirketin seyyar kırma - eleme tesisi var. İnşaat projelerinde hafriyat sırasında ortaya çıkan taşı kırıyor - eliyor. İş bitince başka bir inşaata geçiyor. Böyle bir tesisin çalıştırılmasının ÇED Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzinler Hakkında Yönetmelik gereğince durumu nedir. Hangi kapasitelerde hangi izinleri alması gerekir? acil cevaplayabilirseniz...