• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin lisans imza sorunu

Şengül.h

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
cevrecev
Arkadaşlar bu hafta boyunca izin lisans sisteminde mobil imzamı kullanamadim acaba sistemsel mi imzasını kullanabilen var mı ? Şimdiden tesekkurler

Bu sabah itibarı ile sistemde bir sıkıntı yok.

Ekli dosyalar

• SUNUCU-1.png
    SUNUCU-1.png
    258.3 KB · Görüntüleme: 19
  • SUNUCU-2.png
    SUNUCU-2.png
    170.9 KB · Görüntüleme: 20
Merhabalar, ben 1-2 dakikadır deniyorum fakat imzalama kısmı geliyor imza atıyorum ama olmuyor.

bende de sunucu 2 ile imza kısmına geçiyorum mobil imzamı da şifremle onaylıyorum ama sonra aynı kırmızı uyarıda "belge güncellenemedi" yazıyor konuyla ilgili bakanlıktan coğrafi sistemler yazılım destek bölümüyle görüştük ekranıma bağlanıp hatayı görüntülediler inceleyip dönüş yapacaklarmış gelişme olursa yine paylaşırım

Arkadaşlar mobil imza kullanıcısı olarak, aynı hataları e-izin uygulamasında 20 aralık tarihinden itibaren yaşıyorum. Hem e-izin hem de coğrafi bilgi sistemleri ile iletişime geçtim. Bu sırada lisans başvuru süresini geçtiği için ek süre talep ettim. e-izine mail sonucunda 15 gün ek süre eklediler. Coğrafi bilgi sistemlerinden yetkililer bilgisayarıma uzaktan bağlantı ile yardım etmeye çalıştılar ama yine de olmadı. E-imza kullanan arkadaşlarla konuştum hiç biri bu kadar uzun süre sorun yaşamamış. o yüzden ben de e-imza aldım ve ilk denemem de sunucu 1 den başvuruyu yaptım.

Arkadaşlar benim sorunu çözdüler ve imzamı attım şuandan itibaren sistemde birşey değişmiş olabilir herkesin yeniden denemesini tavsiye ederim

Önceki cevapları görüntüle…
konu eski ama ben şimdi mobil imzada sorun yaşıyorum. takılı kalıyor sistem bir uyarı vermiyor. yükleniyor işareti çıkıyor ve dakikalarca öyle kalıyor. güncel olarak sorun yaşayan var mı?