Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzin Lisans

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

2. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

:D www. ile kayıtlanmış.

4. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Siteye girebildin degil mi ? , Alt domain açmışlar ve alt domainlere www siz girilmesi gerekiyor . cevremuhendisleri.net / alt domain olarak örnegin murat.cevremuhendisleri.net gibi . Saygılar.

5. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Biliyorum hocam, sağol. Teşekkürler tekrar :)
    Ben sadece i yazıp enterlıyordum eskiden giriş giriş yapılıp kayıtlı olduğu için. Dikkat etmiyordum linke pek. Giriyor şu an :)

6. Mehmet Zekai

Mehmet Zekai CMNet Üyesi

GFB'si iptal edilen bir tesis, 6 ay süreyle tekrar GFB başvurusunda bulunamaz ve faaliyet gösteremez..

7. Ahmet Doğanay

Ahmet Doğanay CMNet Üyesi

http://izinlisans.cevre.gov.tr/

Sistem Yeni Yönetmelik Eklerine uyarlanmış, aktif durumdadır.

İç Tetkik, Aylık Faaliyet Raporları ile ilgili herhangi bir yüklenme görünmemektedir.

8. Büşra Mülayim

Büşra Mülayim CMNet Üyesi

Mobil imza da aktifleşti mi acaba?

9. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

aktifleşmiş, az önce arkadaşlar belge yüklemesi yapmışlar..

10. e imzada sıkıntı mı var?

11. Emine Erdem

onu bilmiyorum, mobil imza kullandığım için...ama zaten e-imzada sorun yoktu o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum..

12. Emine Erdem

öyle demeyin Yasemin hanım kalpten gidecektim, açık sistem şimdi tıkladım girdim..bilgisayar değiştirin isterseniz :)

13. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Değişiklikler yapılmış mı ki?

14. Emine Erdem

Raporlama işlemleri paneli açılmış ilk gözüme çarpan oydu ama o zaten sistem kapanmadan öncede vardı.

15. Huriye Tatlı

Huriye Tatlı CMNet Üyesi

Resmi Gazete Tarihi: 10.09.2014 Resmi Gazete Sayısı: 29115 Çevre İzin Ve Lisans Yönetmeliği' ne istinaden Geçici Faaliyet Belgesi Başvurusunda yüklenen ortak belgeler bölümü revize edilmiş..Artık daha az evrak yükleyeceğiz :)

Emine Erdem ve H. Mustafa Pekçetin bunu beğendi.
  16. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Geçici Faaliyet Belge başvurusunda "Red nedeni ile yeniden başvuru" eklenmiş fakat yüklenmesi gereken belgelerde red nedeni ile yenileme dekontu da istiyor bu nedir?

17. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Eh hadi bakalım, kolay gelsin o zaman :srnsml:

Huriye Tatlı bunu beğendi.
  18. Ahmet Doğanay

Ahmet Doğanay CMNet Üyesi

ÇEVRE İZİN VE LİSANS YÖNETMELİĞİ
    Geçici faaliyet belgesinin iptali
    MADDE 13

(3) Geçici faaliyet belgesi başvurusu reddedilen veya geçici faaliyet belgesi iptal edilen işletmeler; bir defaya mahsus olmak üzere, reddedilen veya iptal edilen başvuruya ait her bir çevre izni veya çevre izin ve lisans konusu için 19 uncu madde uyarınca belirlenen belge bedeli kadar ödeme yaparak tekrar müracaatta bulunur.

19. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

iç tetkik, aylık faaliyet raporu yükleme bölümünü göremedim. Rapor bölümü açılmamış galiba

İzin Lisans konusuna benzer içeriklerimiz
  1. izin lisans

arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
  2. Çevre izin ve lisans

Günaydın Arkadaşlar; Benim bir sorum olacak, Yumurta alım ve satımını yapan bir firmanın Danışmanlığını yapmaktayım. Bu firma dışarıdan hem viol almakta hemde hurda kağıtları alarak viol üretimi yapmaktadır. Bu firma geridönüşüm firması mıdır? yoksa geri kazanım firması mıdır? Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar..
  3. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...
  4. Izin ve lisans

merhaba arkadaşlar biz ocak ayında çevre izin ve lisansı aldık fakat atık beyan sisteminde kapasite biligilerinde hala gfb görünüyor ve ben bunu bir türlü güncelleyemiyorum ne yapmam gerekiyor acaba
  5. Çed ve izin lisans

merhaba arkadaşlar Şirketin seyyar kırma - eleme tesisi var. İnşaat projelerinde hafriyat sırasında ortaya çıkan taşı kırıyor - eliyor. İş bitince başka bir inşaata geçiyor. Böyle bir tesisin çalıştırılmasının ÇED Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzinler Hakkında Yönetmelik gereğince durumu nedir. Hangi kapasitelerde hangi izinleri alması gerekir? acil cevaplayabilirseniz...