Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izin ve lisans için işletmenin sağlaması gereken şartlarda değişiklik ve güncelleme

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında seezgn tarafından paylaşıldı.

1. seezgn

seezgn Misafir

tehlikesiz atık geri kazanım , ömrünü tamamlamış ara geçici depolama ve işleme, hurda metal işleme ve tehlikeli atık ara depolama konularında değişiklik yapılmış ve diğer konularda ise güncelleme yapılmıştır bilginiz olsun arkadaşlar.

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Cevap: izin ve lisans için işletmenin sağlaması gereken şartlarda değişiklik ve güncelleme

Ben açamadım.Dosyayı zip ten çıkarttım klasöre ama içindeki dosyanın uzantısı yok..doc yaptım ama o da açmadı.Ben mi hatalı bir şeyler yapıyorum acaba?

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: izin ve lisans için işletmenin sağlaması gereken şartlarda değişiklik ve güncelleme

.zip yaparak deneyin..

4. M. Hayri Cüneydi

Nasıl yani Fatih Bey?Anlayamadım.

5. Fatih Özcan

inen dosyanın uzantısını .zip yapın. Daha sonrada zipten çıkarın dosyayı..

6. M. Hayri Cüneydi

Zaten inen dosya .zip uzantılı.Onu klasöre çıkarttığımda klasör içindeki dosyanın uzantısı yok. .doc olarak düzelteyim dedim.Olmadı.Açamadım. :)

7. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

olmuyo evt bende denedim daha açık yazarsanız seviniriz.

8. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

gayet iyi çalışıyor

9. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

anlatırmısınız yada word olarak ekleyebilirmisiniz

10. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

açılıyor sorun yok ama sizde hata veriyorsa şunu yapabilirsiniz: dosyayı sağ tıklayın belirtilen klasöre çıkar deyin her hangi bir klasör seçip oraya çıkarın. Açılıyor sorun yok.

11. M. Hayri Cüneydi

Valla bende olmuyor.Rica etsem word olarak yükleyebilir misiniz?

12. Fatih Özcan

Dosyalar ektedir.

Ekli Dosyalar:

13. M. Hayri Cüneydi

Çok teşekkür ederim Fatih Bey.

14. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

bende açamadım yüklü olöayan bi program va sanırım ama hangisi yok bende anlayamadım

15. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

dosyanın içinden direk klasör çıkıyo
    dosyayı açın içindekini sürükleyip masaüstüne bırakın

16. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

hayır olmadı yine dosya zip uzantılı olduğu için o şekildede klasöre çıkartıp açılması gereken programı soruyo word dediğinizde açmıyo

17. M. Hayri Cüneydi

Klasöre çıkarttığınız dosyanın uzantısını .zip yapın.Sonra bu dosyayı yine ayrı bir klasöre açın.Bu şekilde yapılınca açılıyor.

izin ve lisans için işletmenin sağlaması gereken şartlarda değişiklik ve güncelleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre lisansı başvurusunda bulunacak işletmelerin sağlaması gereken fiziki şartlar

Emisyon, Depolama, Ambalaj, Tıbbi atık, Tehkileli atık, Hurda Metal, Yağ vb. izin konulardaki işletmelerin sağlaması zorunduğu olduğu şartlar ektedir.
  2. hurdacılar için cevre izin ve lisans

Arkadaşlar hurdacıların çevre izinleri ve lisansını nasıl alıyoruz?
  3. Alüminyum dökümhane için izin/lisans başvurusunda

alüminyum dökümhane için izin/lisans başvurusunda hangi yönetmelikler kapsamında değerlendirme yapılmalıdır? hangi beyanlar gerekmektedir? +fuel-oil kullanımı mevcut +550 deredce yakma kazanı mevcut +toz tutma unıtesı mevcut +yağlı talaşı eritilip kalıp halınde dokuyorlar +curuf cıkısı mevcutt +alınan alüminyum parcalar ana hammede olarak kullanılmakta
  4. Çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar hakkında yönetmelikte yapılan değişiklik

14 Eylül 2012 CUMA Resmî Gazete Sayı : 28411 YÖNETMELİK Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 – 29/4/2009 tarihli ve 27214 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliğin 8 inci maddesinin dördüncü fıkrası aşağıdaki...