Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izinlisans sistemi hakkında.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Murat Er tarafından paylaşıldı.

1. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

osb bünyesinde çevre görevlisi olarak işe başladım. Kendimi sisteme osbnin çevre görevlisi olarak atama işlemini nasıl yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. izinlisans.cevre.gov.tr sizi yönlendirecektir

3. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

işletme protololü işlemlerine girdiğimde vekaletname istiyor. daha önce buranın danışmanlığını yapan firma yetkilisyle görştüğümde ben oradan değil farklı şekilde işlem yapmam gerektiğini söyledi fakat nasıl olacağını bilmediğini söyledi. mesela vergi numarasına göre aradığımda yetkili olarak bölge müdürünün ismi çıkıyor ama çevre mühenisi bulunması durumunda yetkili olarak çevre mühendisinin ismi olması gerekli diye biiliyorum. Nasıl bir işlem yapmalıyım

4. tesis bilgilerini çevre bilgi sisteminden güncelleyin. en son size verdiğim adreste yapılıyor bu işlem bugün görüştüm bu konuyu çevre müd ile

5. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

tesis bilgilerini güncelledim kaydettim fakat tesis yetkilisi olarak kendimi kaydettiğim halde tekrar eski isim çıkıyor.

6. birkaç kez deneyin olmazsa önce müdürlüğü sonra bakanlığı arayın

7. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

çok teşekkürler halloldu sonunda.

8. bakanlığı mı aradınız

9. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

çevre il müdürlüğünü aradım.

izinlisans sistemi hakkında. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iso 9001 kalİte yÖnetİm sİstemİ hakkinda

Merhaba, Çalışmış olduğum firmaya ait olan akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesisleri için ISO 9001 belgesi almak istiyoruz.ISO 9001 Belgesi alan arkadaşlar hangi çalışmaları yaptılar?Bu belgeyi alabilmek için ne yapmamız gerekiyor,bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler,iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla,
  2. Tehlikeli atık beyan sistemi hakkında

Merhaba, Çalışmakta olduğum firma 2010 yılında 13 07 03 kodulya bertarafa göndermiş olduğu atıkları 2011 Mart ayında TABS'a giriş yapmamış.Böyle bir durumda nasıl bir yol takip etmeliyim?Yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalar..
  3. ambalaj atığı verş kayıt sistemi hakkında

merhaba; ambalaj veri kayıt sistemine girdiğimde raporlar kısmında 5B(eski), 5B1 kısımları var bunlar firmanın giriş miktarları fakat eski ve 1 demesi neyi ifade ediyor? şimdiden teşekkür ederim.
  4. Coğrafi bilgi sistemi uzmanı hakkında

coğrafi bilgi sistemi uzmanı olabilmek için nereye başvuru yapmalıyım ? herhangi bir kurs veya yapmam gereken bir başvuru tarihi var mı ?
  5. Atık ambalaj sistemi hakkında

Lisanlı Tat firmasında çalışıyorum. Geçici faaliyet belgesi 30.05.2013 tarihinde çevre izin lisansı ise 01.10.2013 tarihinde alınmış. geçici faaliyet belgesi alınmadan önce de tesise atık kabulü ve satışı yapılmıştır. Ben Atık ambalaj sistemine veri girişi yaparken 2013'ün tüm bildirimlerini mi yapacağım yoksa sadece geçici faaliyet belgesi alındıktan sonra ki miktarları mı gireceğim ?