• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzlediğiniz yabancı diziler neler?

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Geçen haftalarda adını duyduğum ama hiç izlemediğim THE BIG BANG THEORY izleme fırsatım oldu.Ard arda 4-5 bölüm izlemeden bırakamıyorum. Dizilerden bazıları ancak seneye başlıcak ama olsun.

supernatural
fringe
the vampire diaries
terra nova
how i met your mother
the big bang theory
flashforward
sanctuary

Benim favori dizilerim şöyle ya sizinkiler?

kesinlikle ve kesinlikle tavsiye edeceğim tek dizi THE NİGHT OF. Daha keşfedilmemiş çiçeği burnunda, izlerken gerim gerim gerildiğim ve ne yazık ki dokuz bölümlük bir dizi. izleyin izlettirin ..:harika:

Breaking Bad ve The Sopranos kesinlikle listenin başına yazıyorum ayrıca Carnivale 2 sezonluk bir dizi ama efsanedir şiddetle tavsiye ederim çok var daha ama yazmaya uğraşamadım :)

Netflix dizileri içerisinde
Black Mirror,
Narcos,
la case de papel
Damnation
El chapo
stranger things
Baya iyi

İzlediklerim

Dexter
Spartacus
Game of thrones
Fringe
The following
Elementary
Sherlock
La casa de papel
Oz
Black mirror

Başlayacaklarım
Elite
Narcos

Game of Thrones,
Sherlock,
Breaking Bad,
Prison Break,
Spartacus,
Lacasa de Papel

benim efsanelerimdir. Ama aşağıda yazdıklarımı da şiddetle tavsiye ederim.

Westworld,
Peaky Blinders,
Shameless,
Suits,
Black Mirror
The Big Bang Theory

...

Liste uzamaya çok müsait. Adamlar yapıyor bu işi. :)

Nikita
Vikings
Spartacus
The Walking Dead
Breaking bad
Teen Wolf
Arrow
Merlin
La Case De Papel

Stanger Things,
Game Of Thrones,
Sherlock,