Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Java problemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Veysel Söyler tarafından paylaşıldı.

1. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

Merhaba,

İyi günler çevre izinleri sitesinde belge görüntüleyemiyorum aşağıdaki sorunlar ortaya çıkıyor ne yapmam gerekiyor bilen varsa bana ulaşabilir mi? Bir de şirkete yeni mühendis olarak girdim çevre izinleri sitesinede işe giriş belgesini yükledim onaylandğını belirtiliyor mu acaba nasıl öğreneceğim kabul edildiğini ?

ıuyt.jpg

jkhgg.jpg

lşjkhg.jpg

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

FORUMDA ilgili konular mevcuttur.

Java problemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-imza problemi

çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?
  2. e-imza problemi

Merhaba, iİzin sayfasında son aşamada imzalanması gereken taahütname sırasında e-imza ile işlemi gerçekleştirirken zaman eklentisi hatası vermektedir.Bu nedenle taahhütnameyi imzalyamıyoruz,bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim. Serap Diktaş
  3. Java

arkadaşlar merhaba, bir kaç gündür izinlisans sitesinde belge görüntülemek istediğimde ekteki hata ile karşılaşıyorum. İnternetten araştırdım fakat birşey bulamadım. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim iyi çalışmalar.
  4. Java problemi

Arkadaşlar Merhaba, İzin lisans portalında, hem yüklediğim dosyaları hem de Müdürlüğün yüklediği GFB, İzin yazılarını görüntüleyemiyorum. Java sürekli hata veriyor, acaba bu sorunu çözebilen var mı? Ekte sistemin verdiği hatanın ekran görüntüsü bulunmaktadır.
  5. Java hataları

İyi günler Arkadaşlar, Biliyorum forumda buna benzer bir kaç konu mevcut. ancak konu ile ilgili kesin bir çözü yolu mevcut değil. Digital imza kurumlumu tam olara yapılmış olmasına ve javanın yüklü olmasına ragmen bir türlü hata giderilmiyor. explorer, choreme, mozilla ve opreda bu sorun devam etmektedir. ekli olarak almış oldugum java sorunları hakkında bilir kişilerin görüşlerinin burada...