Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Joule project

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında ahmet000099 tarafından paylaşıldı.

1. ahmet000099

ahmet000099 CMNet Üyesi

arkadaşlar joule project hakkında bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla...

2. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Dostum sana ne için lazımdı joule project? Bu sitede bilen çok fazla bulacağını sanmıyorum :(

3. ahmet000099

ahmet000099 CMNet Üyesi

staj yaptıgım çimento fabrikasında şefim bana araştırmamı istedi bu konu hakkında nette detaylı bişi bulamadım sistemin işleyişi ve yapılma aşaması hakkında bilgi edinmek istiyorum türkiye de hiç bir fabrikada bu proje uygulanmıyor belkide bu projeyi uygulamak istiyorlar benden bu konu hakkında bilgi toplamamı istedi bu konu da eger bi bilginiz varsas yardımcı olursanız sevinirim

4. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

twitter.com/OrganikEgitim adresinde birkaç mühendis ve araştırmacı arkadaş var. Onlar genelde bu tür konularda araştırma yapıyorlar. Eğer ki biliyorlarsa yardımcı olurlar yada senin için araştırma yapabilirler :harika:

5. ahmet000099

ahmet000099 CMNet Üyesi

yardımınız için teşekkür ederim. Bu arada isminizi öğrene bilir miyim?

6. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

7. ahmet000099

ahmet000099 CMNet Üyesi

:) peki teşekkürler görüşmek üzere

8. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Ben Teşekkür ederim :)

9. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

merhabalar bende çimento fabrikasında staj yapmak çok istiyorum içten içe ama hangi tür staj olur? neler yaptırılıyor, faydası oldu mu bilgi verebilir misiniz?

10. ahmet000099

ahmet000099 CMNet Üyesi

şu an staj yaptıgım çimento fabrikasında küçük bir içme suyu arıtma tesisi ve evsel atık arıtma tesisi, katı atık bertarafı(yakma işlemi), baca gazı ölçümleri, gürültü kirliliği ölçümleri vb şeyler yapılmakta. yaşadığın yerde eğer bir çimento fabrikası var ise gidip kendilerinden bilgi alabilirsin bu konuda kesinlikle size yardımcı olacaklarına eminim.

11. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

kadıköyde çimento fabrikası bulmak imkansız :( ama değecekse günübirlik izmite giderim bir dahaki yaz, benim esas niyetim inşaat sektörüyle biraz daha yakın olmak soluğunu almak aslında :) teşekkür ederim

12. ahmet000099

ahmet000099 CMNet Üyesi

kesinlikle değeceğini düşünüyorum fabrikayı uzaktan görmek bile insanı etkiliyor :)

rica ederim :)

Joule project konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ms project

merhaba arkadaşlar; MS projectle ilgili güzel bir doküman yeni başlayanlar için iyi bir kaynak. ms projectle ilgili sorularınız olursa çözüm ararız. iyi çalışmalar.
  2. Project Management Professional

Merhaba arkadaşlar.... PMP yani Project Management Professional sınavı ve eğitimleri hakkında ve nasıl bir yol izlenmesine dair bilgisi olan arkadaşlar var mı? Evet internette yeterli döküman mevcut ama koşulları ve nasıl bir yol izlenmesine dair çok fazla bilgi bulamadım. PMP olan bir arkadaş cevaplarsa sanırım çok daha yardımcı olur :) ama tabi ki bu konuda yardımcı olacak herkese de...