Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kablo gdt için lisans alma süreci hk.

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,
    GDT için lisans alma sürecini ayrıntılı anlatabilecek olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
    Tesisi fiziki açıdan uygun hale getirdim. Uygunluk yazısına başvuracağım.
    GFB alırken sisteme yüklemem gereken bilgi ve belgeler Ek3A ve B de yer alıyor fakat tecrübelerinizi paylaşırsanız benim ve yeni lisans alacak olan arkadaşlar için daha faydalı olacaktır.

İyi Çalışmalar dilerim.

Kablo gdt için lisans alma süreci hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gürültü Yeterlik Alma Süreci

Gürültü ölçüm cihazını aldıktan sonra Yeterlik alma süreci yaklaşık kaçgün sürüyor bilgisi olan var mıdır?
  2. GDT lisans alma

Merhaba..geri dönüşüm tesisi için lisans başvurusu yapmam gerekiyor.gerekli olan şartlar sağlandı.sadece internet üzerinden belgeleri yükleyip başvurmam lazım.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Bir de önce tesise kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyormuş, nasıl yapılıyor? bakanlığın sitesindeki yardım bölümleri açılmıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
  3. Gfb alma süreci

Herkese selamlar. Bir Hazır beton tesisinin yada herhangi bir işletmenin gfb alma süreci ne kadar süredir? bu işte yeniyim bilgi almak istiyorum.
  4. Lisans Alma Süreci

Merhaba, ÇKAGİLHY kapsamında, Çevre izin ve/veya lisans belgesinin geçerliliği ve yenilenmesi MADDE 10 – (Değişik:R.G-24/2/2010-27503) (4) Aşağıdaki durumlarda çevre izin ve/veya lisans alma süreci yeniden başlatılır: a) İşletmenin faaliyet yerinin değişmesi, b) İşletmenin faaliyet konusunun değişmesi, c) İşletmenin yakıtının ve/veya yakma sisteminin değişmesi, ç) İşletmenin toplam üretim...
  5. Elektronik atık için lisans alma

Merhabalar, e-atık konusunda lisans almayı düşünüyoruz. lisans almak için ticaret odasına ne kadar ödeme yapılıyor biliyor musunuz? Ve diğer yerlere ödemeler hakkında bilginiz var mı?