Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kablo gdt için lisans alma süreci hk.

Konu, 'ARŞİV' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,
    GDT için lisans alma sürecini ayrıntılı anlatabilecek olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
    Tesisi fiziki açıdan uygun hale getirdim. Uygunluk yazısına başvuracağım.
    GFB alırken sisteme yüklemem gereken bilgi ve belgeler Ek3A ve B de yer alıyor fakat tecrübelerinizi paylaşırsanız benim ve yeni lisans alacak olan arkadaşlar için daha faydalı olacaktır.

İyi Çalışmalar dilerim.

[ATTACH] 20/06/2014 tarihli yazıyla sadece ilgili maddelerdeki bedelsiz sartı aranmaksızın ibaresi iptal edilmiştir. Süreç aynen devam etmektedir. @burakakdemir Ofisten çıkan A4 ve benzeri tür kağıtlar zaten ambalaj atığı kategorisinde...
25 Eylül 2017
9
0
farklı tarayıcılardan da denedim olmuyor kişi bilgilerini kaydet dediğimde ikinci aşamaya geçmiyor
10 Eylül 2017
24
0
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] evet ama yolunda gitmeyen şeyler var :) ???
28 Temmuz 2017
126
0
teşekkür ederim @Olgaç SÜRMELİHİNDİ Merhaba arkadaşlar ilk kez 6 ayın faturalarını sisteme giriyoruz daha öncesinde işlem yapılmamış zaten yapılacak bişey yok faaliyette değilmiş ama bu hatayı veriyor onaylamıyor ne yapmamız gerekiyor.
2 Mart 2017
56
0
teşekkür ederim @Olgaç SÜRMELİHİNDİ Merhaba arkadaşlar ilk kez 6 ayın faturalarını sisteme giriyoruz daha öncesinde işlem yapılmamış zaten yapılacak bişey yok faaliyette değilmiş ama bu hatayı veriyor onaylamıyor ne yapmamız gerekiyor.
2 Mart 2017
56
0
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] evet ama yolunda gitmeyen şeyler var :) ???
28 Temmuz 2017
126
0
ben başvuru yapıcam ama ekran açılmıyor kimlik bilgileri kaydettikten sonra mı açılacak @Merve Akgül
28 Temmuz 2017
126
0
Evet su endüstriyel atık su arıtma da diamonyum fosfat ve seker kullaniyorum.Endustriyel olduğundan dolayı Bakteri alıyor ve yukarıdaki besinler ile bekliyorum.Lakin kapasitem yetmiyor çünkü 15 ton/saat ortalama ile biyolojoye su geliyor.Ve bu...
17 Ağustos 2017
14
0