Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaldırma ve Taşıma Araçlarında İş Güvenliği ve Periyodik Kontroller

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kim tarafından hazırlandığını bilmediğim bir sunuma ekten ulaşabilirsiniz. Bilenler kaynağı söylerse memnun olurum.

Tuğba Coşkun bunu beğendi.
  2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Kaynağını bilmesemde, uzmanlık eğitiminde kullanıldığını tahmin ediyorum..

Kaldırma ve Taşıma Araçlarında İş Güvenliği ve Periyodik Kontroller konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Periyodik Kontrol

Günaydın, Periyodik kontrol yapacak bir firmanın akreditasyonu yoksa sadece mühendislerinin makine müh. odasına kayıtlı olmaları yeterli midir?Böyle bir firmanın yeterliliği ne kadardır?
  2. Periyodik Sağlık Muayenesi

Arkadaşlar personelimizin yıllık sağlık kontrolünü işyeri hekimimiz yapıyor ancak odyometri ve göğüs grafisi gibi tetkikleri yaptırmak için belirli bir standart var mı? Biz daha önce mobil sağlık hizmeti veren hastanelere yaptırıyorduk ancak görüştüğüm bir iş güvenliği uzmanı OSGB'lere yaptırılması gerekiyor dedi. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
  3. Kaldırma ekipmanlarının güvenli kullanımı

Eğitmen İlter Engin tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Transpalet periyodik kontrol

Dün makine mühendisleri odasından bir yazı geldi elime. Geçen yıl aldığımız transpaletin periyodik kontrolü yapılması gerekiyormuş. Ben araştırdım ama kesin bir bilgiye ulaşamadım. Bu hangi mevzuatta geçmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Isg periyodik kontroller listesi

arkadaşlar merhaba elinde isg için periyodik kontroller listesi adı altında bir kaynak var mı.?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler