Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kalite yönetim sistemi soru listesi

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Gökhan Tanyeri tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Tanyeri

Gökhan Tanyeri CMNet Üyesi

yararlı olacağını umuyorum.
    saygılarımla

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Formda yer alan 5 madde içinde ayrı ayrı soru listeleri var mı acaba?

3. Gökhan Tanyeri

Gökhan Tanyeri CMNet Üyesi

kalite yönetim sistemi soru listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Neden ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi

http://www.cem.yildiz.edu.tr/4-arastirma/bilimsel_toplantilar/bolum_seminerleri/seminer_3.pdf
  2. Iso 9001 kalİte yÖnetİm sİstemİ hakkinda

Merhaba, Çalışmış olduğum firmaya ait olan akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesisleri için ISO 9001 belgesi almak istiyoruz.ISO 9001 Belgesi alan arkadaşlar hangi çalışmaları yaptılar?Bu belgeyi alabilmek için ne yapmamız gerekiyor,bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler,iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla,
  3. Iso 9001:2008 kalite yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır.Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.
  4. Iso 14001:2004 çevre yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır. Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.
  5. Ohsas 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır.Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.