Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kanalizasyon tabikat projesi ve inşaatları

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

KANALİZASYON TABİKAT PROJESİ VE İNŞAATLARI
    (HAZIRLA YAN: İnş. Müh. Halil İbrahim ÇELİK)

32 sayfalık ders notlarını kapsamaktadır..

Ekli Dosyalar:

Mücahit Topdaş bunu beğendi.
  2. engin1502

engin1502 Misafir

tesekkurler can arkadasım

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Kanalizasyon tabikat projesi ve inşaatları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kanalizasyon tabikat projesi ve inşaatları

KANALİZASYON TABİKAT PROJESİ VE İNŞAATLARI (HAZIRLA YAN: İnş. Müh. Halil İbrahim ÇELİK) 1.GİRİŞ: Herhangi bir yöreye ait atık su ve yağmursularının fenni bir şekilde yerleşim alanlarından uzaklaştırılarak deşarjının sağlanması amacı ile yapılan tesislere; KANALİZASYON TESİSİ adı verilir. Bu amaçla kanalizasyon inşaatına başlanılmadan evvel o yörenin Kanalizasyon Tatbikat Projesi...
  2. Kanalizasyon projesi

arkadaşlar bu proje oldukça detaylı. planların neredeyse tamamı jpeg olarak kaydedildi ancak bire bir ölçekle bu sebeple basit grafik programları (örneğin windows un kendi resim göstericisi) açmayabilir biraz daha kaliteli programlar indirmeniz gerekiyor yada paintle açmayı deneyin. proje içeriği: 1. arıtma tesisi ön fizibilite raporu 2.pissu şebeke hesap tablosu 3.genel durum planı 1/25000...
  3. Ati projesi ( kanalizasyon atıksuyu arıtma sbr sistemi)

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SON SINIF DERSİ PROJESİ:)) Kanalizasyon sistemine bağlı olmayan sitelerden kaynaklanacak evsel nitelikli atık suların arıtılması için düzenlenen ardışık kesikli biyoreaktör (SBR) esasına dayanan paket arıtma tesisi ünitelerinin tasarım ve işletme esasları ile ilgili olarak yapılan bu çalışmada; atık su özellikleri verildikten sonra arıtma verimine uygun olarak arıtma...
  4. Kanalizasyon projesi çizeceğim. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

merhaba arkadaşlar, işyerimde çalıştığım bölgede dağınık halde bulunan bikaç binanın kanalizasyon sistemini toparlayıp tek yerden belediyenin kanalizasyon sistemine deşarj etmem için kanalizasyon projesi hazırlamak istiyorum. üniversitede bununla ilgili eğitim almıştık ancak çalışma hayatında uygulama yapmayınca nasıl yapılacağını unuttuk. arazinin kotları elimde mevcut. nelere dikkat etmem...