Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kapasite Raporu

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Bahtiyar Kılıç tarafından paylaşıldı.

 1. Bahtiyar Kılıç

  Bahtiyar Kılıç CMNet Üyesi

  İyi günler, Kapasite raporunun hazırlanabilmesi için, öncelikle yapılması gereken aşamalar nelerdir arkadaşlar_? yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim. kolay gelsin iyi çalışmalar.
   
 2. Ceyda Kazancioglu

  Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

  Bulunduğunuz ilin sanayi odasına başvurduğunuzda yardımcı olabilirler. Eksper yani bilirkişi tarafından hazırlanır. :)
   
 3. pre_conception

  pre_conception CMNet Üyesi

  Makine ve ekipman listenizi çıkarmanız özelliklerini belirtmeniz gerekir. Gerekli görürler ise faturalarını vs. isteyebiliyorlar.
   
 4. qrafiqer

  qrafiqer CMNet Üyesi

  Ekteki dosya sana yardımcı olacaktır.
   

  Ekli Dosyalar:

 5. Yağmur Cengiz

  Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

  Belkİ bu bİlgİler İŞİnİze yarayabİlİr...
   

  Ekli Dosyalar:

 6. Bahtiyar Kılıç

  Bahtiyar Kılıç CMNet Üyesi

  Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim, ayrıca şöyle bir duru mdaha var, benim birde atık barajım var, Bunun kapasite raporu da yok, ama işletme olarak atık barajının kapasite raporu olmadığına dair bir yazı alınması gerekiyormuş, bu yazının içeriği yani taslağı nasıl oluyor?
   
 7. Metin Koci

  Metin Koci CMNet Üyesi

  muhasebeniz kapasite raporu için başvuracak çünkü makine ve ekipman faturalarınız onlarda daha sonra mak,neleri görmeye gelecekler....
   
 8. merved2501

  merved2501 CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar, kapasite raporu başvurusu yapacağız 500 kişilk paket evsel atıksu arıtma tesisimiz var, bir de atık barajımız var, kapasite raporunda arıtmanın detaylı ekipmanlarını göstermeli miyim? mesela kum filtresi, biyolojik arıtma ünitesi vb... bunları tek tek mi yazmalıyım yoksa 500 kişilik paket arıtma tesisi yazdırsam sorun olur mu?
   
 9. Fatih Çoban

  Fatih Çoban CMNet Üyesi

  Paket arıtma tesisi demen yeterli olur kanaatimce. Çünkü paket arıtma tesisinin tanımında zaten onlar geçerler, sadece kesikli mi yoksa sürekli mi olduğunu ayrıca belirtebilirsin. Seninkisi sürekli bir arıtma tesisi sanırım.
   
 10. merved2501

  merved2501 CMNet Üyesi

  Evet sürekli evsel atıksu arıtma tesisi, fakat pompaların gücünü kapasitesini belirtmek gerekmez mi sizce?
   
Kapasite Raporu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kapasite Raporu

  Merhaba, Kapasite raporu ile ilgili iki sorum olacaktı.Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 1- Tesis 2 sene önce hazırlattığı kapasite raporunda çalışma şeklini 8 saat olarak göstermiş ve o şekilde çalışıyormuş. Şu anda aynı sayıda personel ile 24 saat - 3 vardiya çalışıyor. Kapasitesinde herhangi bir değişim olması ve ya olmaması halinde kapasite raporunu yeniletmek gerekir mi? 24 çalışmak...
 2. Ön Kapasite Raporu

  Arkadaşlar, ön kapasite raporları bildiğim kadarıyla 1 yıl geçerli. Bu ön kapasite raporları ile geçici faaliyet belgesi başvurusunda bulunabilirmiyiz??
 3. Kapasite raporu hakkında

  Danışmanlığını yaptığımız firmanın vekalet ile kapasite raporunu temin etmemiz mümkün mü arkadaşlar?
 4. Kapasite raporu

  plastik geri dönüşüm lisansı alacağız. bunun için firmanın kapasite raporuna ihtiyacım var. daha önceden alınmamış. nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
 5. Kapasite raporu

  Merhaba arkadaşlar, Tat lisanslı tesıste kapasıte raporu 1/3 oranında artıs olursa lısans yenılemesı yapılır yazmaktadır. Lisans yenıleme ıslemınde belge askıya mı alınır yanı faalıyetıne devam edemez mı? Bu şekilde bır calısması olan varsa acıl yardım lazım bana:( kafam karıstı