Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaspesky internet security 2011 1 yıllık lisans acele edin

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Noyan Temuçin tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Harika bir konu teşekkür ederim. Bu fırsatı kaçırmamak lazım..

NOT: Alınan seri numarası Çince sürüm için geçerli ben Türkçe kaspersky kurduğum zaman seri numarasını kabul etmedi..

3. Noyan Temuçin

evet çince sürüm ya çince kullanacaksınız yada türkçe yama kuracaksınız seçim sizin

4. Noyan Temuçin

şimdi doctus.org a baktım orada olayı çözmüşler ben rss ile feed readerla buzz99 sayfasını izlediğim için direk buraya sayfayı koydum
    buradan benimde sevdiğim türk web sayfası doctusde olayı çözmüşler.

5. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Yav bir de McAfee bulsak ne iyi olur

6. Noyan Temuçin

mcafee benim gözümde iyi bir antivirüs değil artık ilk zamanlar iyiydi ama artık bence işe yaramaz tabii ki bu benim fikrim mcafee virusscan plus eskiversiyonların 6 aylık kampanyaları hala var ve devam ediyor istersen buraya linkleri yazarım ama sürüm olarak 2009 versiyon onuda söyleyeyeim

Kaspesky internet security 2011 1 yıllık lisans acele edin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Limitsiz internet devri bitiyor.

BTK'nın kamuoyu görüşüne sunduğu yeni tarife taslağı ile limitsiz internet bağlantısı hayal oluyor . Türk Telekom'un BTK'ya gönderdiği tarife düzenleme çalışması kamuoyu görüşüne sunuldu. 28 Ağustos tarihine kadar görüş almaya devam edecek olan BTK'nın herhangi bir değişikliğe gitmeden taslağı olduğu gibi onaylaması bekleniyor. Peki,...
  2. "Gençler, yardım edin"

Rio+20 Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı için Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri gençlerden yardım istedi. Rio+20 Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı öncesinde Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon gençlere çağrı yaptı. Ban Ki-moon sürecin daha etkili ve hızlı yürüyebilmesi için gençlerin katkılarını istedi. Ban Ki-moon, "Müzakereler beklediğimden daha yavaş ilerliyor. Bu...
  3. Malzeme dersi yardım edin lütfen

Arkadaşlar soruyu çözüp,milimetrik kağıda çizmemiz gerekiyo ama ben hiç birşey anlamadım dersten de sorudan da yardımcı olabilir misiniz lütfen...
  4. Hayal edin ..! :)

Yıllar sonra bir arkadaşınız aradı - "Arkadaşım nasılsın ? Hayat nasıl gidiyor ? İş durumun nasıl ? " dedi Sizde ; - "Her şey süper :harika: mükemmel bir işim var :hhhhhh:" dediğinizi düşünün . Peki işinizi mükemmel kılmaya sebep olan; 1-) Günlük çalışma saatiniz ne olurdu ? 2-) Aylık kazancınız ne olurdu ? 3-) Bu mükemmel iş kendi işinizin mi olmasını isterdiniz ?