Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık aktarma istasyonuna gelen araçların atık taşıma maliyeti

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

 1. Hazel Candan

  Hazel Candan CMNet Üyesi

  Merhaba,
  Yüksek lisans tezimde uzatma aldım :( Taşıma maliyeti konusunda da eklemeler yapacağım.:ckskc:
  Katı atık aktarma istasyonuna gelen araç tipleri, atık taşıma maliyetleri vs ile ilgili bilgisi olan var mı? Makale yada belediyeler'de çalışan arkadaşlar belki sizin bilginiz vardır :okyrm:
   
Katı atık aktarma istasyonuna gelen araçların atık taşıma maliyeti konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

  2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
 2. Ulusal atık taşıma formu

  Tehlikeli atıkların geri kazanımı için doldurulan ulusal atık taşıma formunun her nüshasını,atık yüklendiği gün araçtaki kişiler verebilir mi?İmza yetkileri var mıdır?Böyle bir durum problem çıkarır mı? (Taşıma ve geri kazanım işlemini gerçekleştiren firma aynı)
 3. Ulusal atık taşıma formları

  Tesisimiz ulusal atık taşıma formu ile tehlikeli atıklarını lisanslı firmaya vermiş yeşil nüshalar elimizde ve il çevreye göndermemiz gerekiyor ancak yeşil nüshalardan kömür cürufu için olanında son alıcının onayı yok ve diğerlerinde de atık bertaraf yöntemi yazmıyor sadece İSTAÇ kaşesi var. bu formları bu şekilde İl Çevre'ye göndersek sıkıntı yaşar mıyız? ne yapmamız lazım?
 4. Tehlikeli atık taşıma lisansı hk.

  Merhabalar.. Tehlikeli atık taşıma lisansında araçlarda aranan özellikler nelerdir ? Herhangi bi model ve yaş sınırlamsı var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler..
 5. Atık taşıma araçları hkk.

  Arkadaşlar mrb, 18.01.2013 tarihinde çıkan ATIKLARIN KARAYOLUNDA TAŞINMASINA İLİŞKİN TEBLİĞ' ne göre Atık taşıma araçlarında mobil cihaz takılması gerekiyor. Bu cihazların hangi firmalar tarafından takıldığına dair bilgisi olan var mı? Teşekkürler.