Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık depolama sahası için yapı kullanım izni

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Gülsevin Gökçe tarafından paylaşıldı.

1. Arkadaşlar Düzenli Depolama sahasında bulunan binalarımız için ruhsatları yapı kullanım izinlerine çevireceğiz; yalnız LOT için alınan ruhsatında Yapı Kullanım İznine çevrilmesi gerekiyor mu ? Bilgisi olan paylaşsın lütfen :confused:

Katı atık depolama sahası için yapı kullanım izni konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri

Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri Evsel ya da Endüstriyel Katı Atıklar, düzenli ve sağlıklı şekilde bertaraf edilemediği zaman çok ciddi çevre sorunlarına neden olabilmektedir. Çağdaş yaşamın doğal bir sonucu olan bu atıklardan kaçınmak olanağı bulunmadığına göre onu çevreye en az zarar verecek şekilde bertaraf etmek zorundayız...
  2. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  3. Katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var doğu anadolu bölgesi için yardım lütfen

Ağrı kars ve erzincan illeri için oluşturağım bir katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var acaba taşıma ile üçü için bir saha oluşturmak yeterli olurmu yoksa ayrı ayrı sahamı oluşturmak gerekir?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  4. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  5. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.