Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

katı atık deponi sahası

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Eylem Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Eylem Karaca

Eylem Karaca CMNet Üyesi

arkadaşlar bununla ilgili olarak elinde dökümanı olan yokmuu

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Tabiki var öncelikle kendi çizdiğim deponi sahası kesitiyle başlayayım..

IM122.jpg

elçin eroğlu bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Ekteki dosyalarla devam edelim..

Ekli Dosyalar:

4. Fatih Özcan

Ekli Dosyalar:

katı atık deponi sahası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı atık deponi alanlarının yer seçiminde coğrafi bilgi sistemleri (cbs) uygulaması

KATI ATIK DEPONİ ALANLARININ YER SEÇİMİNDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ (CBS) UYGULAMASI ÖZET Katı atık yönetiminde ana problemlerden biri katı atıkların bertarafı için en uygun yerin seçilmesidir. Son zamanlarda, Coğrafi Bilgi sistemi(CBS) depolama alanlarının seçimini kolaylaştırmada kullanılmaktadır. CBS gerekli ekonomik, çevresel ve politik kısıtlamaları işleme ve taklit etme yeteneğine...
  2. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  3. Katı atık deponi alanlarının yer seçiminde coğrafi bilgi sistemleri (cbs) uygulaması

KATI ATIK DEPONİ ALANLARININ YER SEÇİMİNDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ (CBS) UYGULAMASI T. Çay1, B. Nas2, A. Berktay2, F. İşcan1 1Selçuk Üniversitesi, Jeodezi ve Fotogrametri Müh. Bölümü, Kamu ölçmeleri Anabilim Dalı, Konya, tcay@selcuk.edu.tr, fiscan@selcuk.edu.tr 2Selçuk Üniversitesi, Çevre Müh. Bölümü, Konya, bnas@selcuk.edu.tr, aberktay@selcuk.edu.tr tarafından yapılmıştır.
  4. Katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var doğu anadolu bölgesi için yardım lütfen

Ağrı kars ve erzincan illeri için oluşturağım bir katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var acaba taşıma ile üçü için bir saha oluşturmak yeterli olurmu yoksa ayrı ayrı sahamı oluşturmak gerekir?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  5. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.