Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kati atik üretimi (illerimiz, ülkemiz ve dünyadaki değişimi)

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında eneskirdemir tarafından paylaşıldı.

1. eneskirdemir

eneskirdemir CMNet Üyesi

Arkadaşlar KATI ATIK ÜRETİMİ (İLLERİMİZ, ÜLKEMİZ VE DÜNYADAKİ DEĞİŞİMİ) ile ilgili yazı veya sunum lazım nasıl bulacağımı bilen var mı yoksa okul bitmicek :(

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dünyayı bulursunuz sanırım ama Türkiye hala doğru istatistik tutmuyor bu konuda. Büyükşehir belediyelerinin çevre bölümleriyle irtibata geçin bulduğunuz verileri türkiye geneli olarak kullanın

3. Mystogan

Mystogan CMNet Üyesi

Merhabalar,

Aşağıda işine yarayacağını düşündüğüm bazı veriler var.

Ekli Dosyalar:

4. eneskirdemir

eneskirdemir CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Serdar Bey

Kati atik üretimi (illerimiz, ülkemiz ve dünyadaki değişimi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. katı atık stajı

Arkadaşlar ben i 3.sınıf öğrencisiyim, lab stajı yapmak istiyorum ve bunuda katı atık üzerine yapmak istiyorum.Bana önerebilceğiniz staj yerleri varmı? Varsa çok makbule geçer:D Not:İstanbul ve Ankara tercihimdir:)
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. Evsel Atık, plastik ambalaj ve lastik atıklarından yakıt üretimi

Evsel Atık, plastik ambalaj ve lastik atıklarından yakıt üretimi (mazot) konusunda Türkiye de bir izin ya da bununla ilgili üretim yapan var mı bu konuda beni bilgilendiriseniz sevinirim. Ya da böyle bir tesis kurabilmek için izin alınabilir mi? Serdar Meriç
  4. Katı atık yönetimi

Arkadaşlar merhaba, Prof. Dr. Mehmet Borat'ın katı atık yönetimi ders notlarına ihtiyacım var. yardımcı olabilirseniz sevinirim.İyi günler.
  5. Katı atık bertarafı

Arkadaşlar ben katı atık bertarafı üzerine bir sunum yapacağım . Konuyla ilgili elinde video,slayt,sunum(örnek almam için),yazı vs... olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?