Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık yönetim planı bitmesi ve revize işlemleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Volkan Azak tarafından paylaşıldı.

1. Volkan Azak

Volkan Azak CMNet Üyesi

başlıkta belirttiğim gibi, katı atık yönetim planımız 2012 itibari ile bitmiştir. fakat revize edilme işleminde yan tarafdaki atölye bloğunun atıksuları arıtma tesisimize gelmektedir. ve bunun için debi ye göre fatura edilecektir. lakin katı atık yönetim planı oluştururken bunlardan olsa bahsetmemiz gerekirmi? ayrıca farklı tüzel kişiliğe sahip atölye bloğunun katı atık yönetim planı oluşturabilirmiyiz ? yönetim aralarında bir protokol ile anlaşmış olup, arıtabileceklerini söylemişlerdir. bunun için herhangi bir sıkıntı olurmu ?

değerli bilgi ve yorumlarını bekliyorum,

teşekkürler,

Katı atık yönetim planı bitmesi ve revize işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetim planı

Elinde Alüminyum Fabrikasına ya da başka bir fabrikaya ait, hazırlanmış örnek atık yönetim planı olan var mı??? Çok acilll!
  2. belediyeler için entegre katı atık yönetim planı

arkadaşlar yakın zamanda hazırlayan biriliri varmı ben bitirmek üzereyim ama ilk oldu için paylaşıcam sorunlar var
  3. belediye entegre katı atık yönetim planı

arkadaşlar yakın zamanda entegre katı atık yönetim planı hazırlayan varsa paylaşabilirmi nerden başlıcağımı bilemiyorum
  4. tat atık yönetim planı

gfb sini yeni almış bir tat firmasıyız. Ambalaj atıkları yönetim planı örneği olan varmı? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Katı Atık Yönetim Planı hk.

evet arkadaşlar yeni bir konu üzerinde yoğunlaşmak üzere merhaba herkese:) Organize sanayi bölgelerinde, işletmelerde çalışan arkadaşlarında bileceği üzere, işletmelerin 3 yıllık katı atık yönetim planı olmaktadır. çalıştğım iş yerinde 2009-2012 katı atık yönetim planı mevcuttur. fakat bunun 2012 yılında bitmesinden dolayı tekrardan yapılması gerekmektedir. tesiste herhangi bir revize...