• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kendi işimi kurmak istiyorum fikir verebilecek olan var mı?

Ahmet0000

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Full force
Özel sektörde gerçekten sıkıldım herşeyin bu kadar pahali ve uçmuş oldugu bir piyasasa maaşla çalışmak değil kendi işimi kurmak istiyorum ötl proliz tesisi icin yer bulamadım.baska fikir verebilecek olan var mi ?

Merhaba;

Mevcut şartlar altında kendi işini kurma. Verebileceğim fikir maalesef bu.

Canın sıkıldığında işi bırakıp kendi işini kuracak kadar çok paran varsa zaten neden maaşlı çalışıyorsun ki?

Önceki cevapları görüntüle…
Son düzenleme:
Yav 1-2 milyon para mi Allah aşkına 😂 eski 100 bin gibi oldu. Parayla hava mi atılır işte yanlış anlamaya musaitsin😂