Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kimyasallar nerden alınır?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Sümeyye Şener tarafından paylaşıldı.

1. Sümeyye Şener

Sümeyye Şener CMNet Üyesi

1kg Kalsiyum Hidroksit ve Demir Sülfat almamız gerekiyor Antalyadayız nerden alabiliriz çok acil teşekkürler...

Kimyasallar nerden alınır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TAT ve GDT lisansı nasıl alınır?

Bakır levha, almünyum levha çelikli vb metallerin geri dönüşümünü yapan bir firma, hem toplama ayırma tesisi lisansı hemde geri dönüşüm tesisi lisansı almak istiyor. Gerekli prosedür nedir. İşletmede nelerin sağlanması gerekir. İki lisansıda aynı firma alabilir mi. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Faaliyet sırasında çed alınır mı?

Çalıştığım firma faaliyette olan bir firma ve ÇED gerekli değildir belgesi yok. Alması gerekecek mi? Bu belge olmadan nasıl faaliyete başladı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. İç tetkikçi sertifikası nereden alınır?

9001 için İç tetkikçi sertifikasını almak istiyorum ancak hangi kuruluştan bunu almam doğru olur bilemedim. İSG belgesi için onaylı kuruluşlara başvurmak gerekiyor ancak bu İç denetçi belgesi içinde sınırlamalar varmı acaba?? belki bu konuda yoğun bilgisi olan arkadaşlar için saçma bir soru olabilir ama çok fazla firma var ve bu konuda tecrübesiz biri olarak kafam karıştı?
  4. Ts 2378 standartını nerden bulabilirim

Arkadaşlar bu standart ile ilgili elinde bilgi belge olan yardımcı olabilirse sevinirim, ben bir türlü bulamıyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum,İyi çalışmalar Saygılarımla
  5. Bir kadının kızgın olduğu nerden anlaşılır?

[COLOR=#2b3155][FONT=Verdana]Kadınların kullandığı bazı kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur. İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!.. “İyi!”: Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de. “Beş dakika”: Değişken...