Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kirlenen Araziyi İyileştirme Teknikleri

Konu, 'Toprak Kirliliği ve Konrolü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Prof.Dr. Ertuğrul Erdin tarafından hazırlanan sunumun tamamına ekten ulaşabilirsiniz. Sunum dili Almancadır.

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kirlenen arazilerin iyileştirilmesi üzerine hazırlanan bir başka sunum. Ekten indirebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Kirlenen Araziyi İyileştirme Teknikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kariyer Planlama, CV Hazırlama ve İş Görüşmesi Teknikleri Konferansı

Kariyer Planlama, CV Hazırlama ve İş Görüşmesi Teknikleri Konferansı Halit Kurtça Kültür Merkezi 7 Mart Cumartesi 13:30 - 17:30 (Ücretsizdir) Mesleki Kimlik Analizi CV Hazırlama İş Arama Mülakat Teknikleri Rezervasyon İçin: 0216 411 29 73 ( pbx ) / 11 Bilge SASA Hanim
  2. Atıkların düzenli depolanmasına dair yönetmelik kapsamında hazırlanacak iyileştirme planı

Atıkların düzenli depolanmasına dair yönetmelik 2010 da yürürlüğe girdi. Ve yürürlülük tarihi,nden en geç bir sene sonra düzenli depolama tesisleri bu iyileştirme planını hazırlayıp/hazırlatıp bakanlığa sunmakla yükümlü. Şimdi bakanlığın sitesinde bir iyileştirme plan formatı var. Burada iyileştirme planının yetkili kurum ve kuruluşlara yaptırılması diye yazıyor? Peki bu kurum ve kuruluşlar...
  3. Sürekli İyileştirme (Kaizen)

Kaizen: Çalışma performanslarını ve çalışma alanlarınızda sürekli iyileştirme göstererek fayda sağlayacağınız sürekli ve adım adım mevcut durumu iyileştirmenizi sağlayacak bir sistemdir. Umarım işinize yarar. SÜREKLİ İYİLEŞTİRME (KAİZEN) Japoncada Kaizen : Değişim, Zen :iyi daha iyi anlamına gelir. Bu iki sözcügün birleşmesi ile oluşan Kaizen "herkesi kapsayan sürekli...
  4. Kalite iyileştirme temel araçları

[FONT=Cambria][COLOR=#365f91]Kalite İyileştirmede Temel Araçlar 1. Just In Time 2. Kanban 3. Benchmarking 4. Poke Yoke
  5. Biyokütleden enerji elde etme teknikleri

merhabalar tez konum biyokütleden enerji elde etme teknikleri kaynak bulmam için yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkür edıyorum..