Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kişisel Koruyucu Donanımların Kategarizasyon Rehberine Dair Tebliğ

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

 1. Sadık Güven

  Sadık Güven CMNet Üyesi

  11.03.2012 tarihli Kişisel Koruyucu Donanımların Kategarizasyon Rehberine Dair Tebliği ve Ekler'i

   

  Ekli Dosyalar:

  Tuğba Kanat ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Kişisel Koruyucu Donanımların Kategarizasyon Rehberine Dair Tebliğ konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kişisel koruyucular

  Merhaba, Çalışanların kullandıkları koruyucu gözlükler için şu malzeme kullanışlıdır iş sırasında terletme yapmaz diyebileceğiniz malzeme türünden gözlükler ve çelikten yapılmış ayakkabılar dışında daha rahat ve ayrıca koruyucu olarak kullanılabilecek ayakkabılar piyasada mevcutmudur?
 2. Kişisel Koruyucu Ekipman Matrix

  merhaba arkadaşlar ; özellikle şantiyelerde kişisel koruyucu ekipmanların çalışanlara teslim edilmesi, hangi çalışana hangi kişişel koruyucu ekipmanın verileceği çok önemlidir. her çalışana mutlaka ekipmanlar yazılı olarak zimmetlenmelidir. bunlarla ilgili örnek zimmet formu ve KKE nasıl belirleneceği ile ilgili formları ekliyorum. umaraım faydalı olur. iyi çalışmalr.
 3. Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları

  Sayın arkadaşlar merhabalar, Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları 'nın yüksek çözünürlükteki resmini uzun zaman aradım bulamadım. İş başa düşüncede uygun bir resmi büyütüp çözünürlük ve yazılarını düzelttim. Umarım herkese faydalı olur.
 4. Yürürlükte Kişisel koruyucu donanımların işyerlerinde kullanılması hakkında yönetmelik

  02 Temmuz 2013 Tarihli Resmi Gazete Sayı: 28695 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından: KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLARIN İŞYERLERİNDE KULLANILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK
 5. Yürürlükte Kişisel koruyucu donanımlar teknik komitesinin oluşumu ve görevlerine dair tebliğ

  Kişisel Koruyucu Donanımlar Teknik Komitesinin Oluşumu ve Görevlerine Dair Tebliğ Resmi Gazete Tarihi: 15.08.2013 Resmi Gazete Sayısı: 28736 Amaç:Bu Tebliğin amacı, Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği hükümlerinin uygulanması konusunda teknik komite oluşturulması ve bu komitenin çalışma usul ve esaslarını belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi