Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kocaeli Üniversitesi

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında Cem Yılmam tarafından paylaşıldı.

1. Cem Yılmam

Cem Yılmam CMNet Üyesi

KOÜ'lü Çevre Mh. Arkadaşlar buraya :)

2. s1cistut6

s1cistut6 CMNet Üyesi

merhaba arkadasım iyi birşey yapmıssın ama sanırım yeterince kişiye ulaşmamıs kimse yok:)

3. gzmmtlu

gzmmtlu CMNet Üyesi

ben de umuttepedeyim yardımcı olursanız sevinirim :)

4. s1cistut6

s1cistut6 CMNet Üyesi

gizem seni burada da gördüm orada sormustum kaçıncı sınıfsın diye ama sanırım yenisin:)

5. Cem Yılmam

Cem Yılmam CMNet Üyesi

Yavaş yavaş dostum ;) zamanla birçok KOU lü Ç.M. öğrenci-mezun arkadaşımızla burda buluşacak sıkıntılarımızı birlikte gidermeye çalışacak birbirimize yardımcı olacağız..

Gülsüm Yalçın bunu beğendi.
  6. gzmmtlu

gzmmtlu CMNet Üyesi

evet ben yeniyim :) arada bakıorm buraya ama kimseler olmuyo yada çok nadir birine denk gelebiliorm :/
    bide kimse yardımcı olmuyo hocalar hakkında filan:(

7. moztoprak41

moztoprak41 CMNet Üyesi

bende yeni mezun işsizlerden biriyim :)

8. s1cistut6

s1cistut6 CMNet Üyesi

:D
    ne zaman istersen ne öğrenmek istersen sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalısırım

9. Ceyda Balabanoğlu

Ceyda Balabanoğlu CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar ben yeni mezun oldum.hocalar, sınavlar (sorular;)) hakkında yardımcı olabilirim..

10. Cem Yılmam

Cem Yılmam CMNet Üyesi

Değerli KOU Ç.Mh. adayları mezunları olan arkadaşlarımız bu forum bizim tecrübe ve bilgi alışverişi yapmamız açısından çok değerli. Hep birlikte gereken ehemmiyeti verelim. Birlikten kuvvet doğar.

11. Olgun Akman

Olgun Akman Misafir

Arkadasım ben 2007 mezunuyum ne gibi bir bilgi istiyorsun?

12. Mustafa Eren Sabuncu

Mustafa Eren Sabuncu CMNet Üyesi

159 okunma 14 cevap karşılığında sevgili kouda okuyan bilinçli çevreciler.. sizleri tebrik ediorum... anlamlı katkılarınız siz baktıkça eminim daha yararlı olacaktır....bakmaya devam edin... :)

13. Mustafa Eren Sabuncu

nerde kocaelimin bilgili mühendisleri... :D

14. Mustafa Eren Sabuncu

Yeni kazanan ve halihazırda üniversitemizde okuyan arkadaşlarımızı buraya bekliyoruz..çeşitli düşünceleriniz dersler bölüm ve hocalar hakkında bilmek istediklerimizi elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız..:) 4.sınıf öğrencisi olarak sizlere yardım etmeye hazırız..)) lütfen katılım gösterelim ve grubumuzada üye olalım arkadaşlar :)

15. Nilay AKKAN

Nilay AKKAN CMNet Üyesi

bende umuttepedenim:)) yeni üye oldum selam herkese 2,sınıf öğrencisiyim staj yapıcam bu yaz ilk defa bilgilendirirseniz sevinirim:))

16. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Kocaeli Üniversitesi Çevre mühendisliği halen devam eden arkadaşlar, bölüm öğretim görevlileri hakkında ne düşünürler acaba??

17. Özge Besli Aytek

Özge Besli Aytek CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,

2008 mezunuyum bende....öğrenci arkadaşlara yardımcı olmaktan mutluluk duyarım..

18. Mustafa Eren Sabuncu

nilay sana tavsiyem tubitak mam ın staj başvuru günleri kaçırmamandır eğer laboratuvar stajını orda yapmak istiyorsan :) Bende 2011 mezunuyum :)

19. keops

keops CMNet Üyesi

Umuttepenin karını yağmurunu rüzgarını güneşini sıkış tıkış hat 4'ünü gördüm :)pişman değilim :):)2009 koü mezunuyum

20. Mustafa Eren Sabuncu

Okul bittikten sonra değeri anlaşılıyor... Her ne kadar eziyetleri olsada güzel yanlarıda çoktu umuttepenin :) bence türkiyenin sayılı kampüslerinden...

Kocaeli Üniversitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kocaeli de isg profesyonelleri buluşması (kocaeli,izmit)

[SIZE=15px][FONT=Georgia][COLOR=#141414]Merhaba [SIZE=15px][FONT=Georgia][COLOR=#141414]:) [SIZE=15px][FONT=Georgia][COLOR=#141414]Kocaeli' de cevremuhendisleri.net ve isgforum.net olarak, ilk defa düzenlenecek olan "iş sağlığı ve güvenliği" temalı tanışma,paylaşma,dertleşme etkinliğine; iş güvenliği uzmanları,iş yeri hekimleri,uzman adayları ve niyeti olanlar, merak edenler,...
  2. Kocaeli'de iyi bir isg kursu bilen?

Kocaelide iş sağlığı güvenliği kursu almış yada alacak olan araştırma yapmış olan ve isg anlamında iyi eğitim veren firma bilen yardımcı olabilir mi ? internette bir çok kurs yazıyor ama en çok tercih edilen hangisidir ?