Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kojenerasyon ünitelerinin kapsamının belirlenmesi hk.

Konu, 'ARŞİV' kısmında Zeynep Şenel tarafından paylaşıldı.

1. Zeynep Şenel

Zeynep Şenel CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    2 Jeneratör bacası,
    3 Isınma kaynaklı bacası, (1950kw*3)
    1 Kojenerasyon bacası bulunan bir tesisimin, (1950kw)
    EK 1 ve EK 2 kapsamlarında yerini,
    EK 2 1.2.2 ve 1.3 olarak düşünmekteyim.
    Aceba daha önceden kojenerasyon ve trijenerasyon üniteleri olan tesisi bulunan arkadaşlar var mıdır? Kapsam olarak daha farklı düşünmem gereken noktalar var mıdır? Eklemem gereken maddeler??
    Kojenerasyon ünitesi ile ilgili dikkat etmem gereken hususlar hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap beklemekteyim.
    Teşekkürler...

2. Emel.Şimşek

Emel.Şimşek CMNet Üyesi

Kojenerasyon ünitesi bulunan tekstil fabrikası için GFB aldım. ÇKAGİLHY kapsamındaki yeri:
    EK-2
    Madde 1.1.2.Gaz yakıtlı tesislerden toplam yakma sistemi ısıl gücü 2 MW ve daha büyük 100 MW’tan küçük olan tesisler
    Madde 1.2.2.Gaz yakıt (doğalgaz, sıvılaştırılmış petrol gazı, kokgazı, yüksek fırın gazı, fuel gaz) yakan ve toplam yakma sistemi ısıl gücü 2 MW ve daha büyük 100 MW’tan küçük olan tesisler*
    Madde 4.16.Terbiye işlemlerinden kasar (haşıl, sökme, ağartma, merserizasyon, kostikleme ve benzeri) ve boyama birimlerini birlikte içeren iplik, kumaş veya halı fabrikaları.*

3. Zeynep Şenel

Zeynep Şenel CMNet Üyesi

Teşekkür ederim, Emel Hanım
    Uygulamalar, her bir İl Müdürlüğü' nde farklı olduğu için,
    Hangi İl Müdürlüğü' nden aldığınızı sorsam ? :)

4. Emel.Şimşek

Emel.Şimşek CMNet Üyesi

Bursa'dan aldım Zeynep Hanım :)

5. Zeynep Şenel

Zeynep Şenel CMNet Üyesi

Teşekkürler Emel Hanım,
    Malesef, farklı İl Müdürlükleri :s

Related Contents

AMBALAJ BEYAN GÖRÜNTÜSÜ.jpg
Değerleri yuvarlayın sürekli ayrıca nokta koymayın direk değeri yazın. Sizin yaptığınız sonuç doğrudur. 7237 gibi yani. Geçen yıla ait yaptığım beyan görüntüsü ektedir. Nokta yada virgülle alakalı...
Ekran Alıntısı.PNG
@Serkan Çiçekay Forumun amacı bilgi alış-verişi sağlamak. Bilgin yoksa susacaksın. Kazandığım zamana gelince belki ışınlanmayı bulurum. Birilerini ait olduğu zamana geri gönderecem ;) @Serkan...
SGK DÖKÜM HAKKINDA.jpg
Genel olarak Danışmanlık Yeterlik Belgenizdeki unvan ve adresin geçerli olup olmadığının tespiti amacı ile güncel ticaret sicil gazetesi talep ediliyor. Şirket ortaklığı ile ilgili olarak ortaklık...
upload_2016-8-30_21-55-23.png
Merhaba @pnrckmk açıkcası zemine dökülen yağın tam anlamıyla temizleneceğini sanmıyorum ama aşağıda resimde görünen ürün atık yağın zemin üzerinden bertarafında etkili bir ürün denemenizi tavsiye...
bisküvicafe2.png
Selamlar bilgi mahiyetinde kendi üretimimiz ve sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz... Tüm test koşulları www.scr-tr.com 'u inceleyebilirsiniz... [MEDIA] [MEDIA] 05424114336
5060.jpg
@cevre0606 bu tarz bir konteyner istenmiş olabilir mi? kendi firmamda kaynağında ayırma işlemini bu şekilde büyük konteynerlarda yapıyorum ben. EAYP'da onaylandı ( düzce için ).. ambalaj atıkları...
Adsız.png
peki biriken stoklar nasıl eritilecek? merhaba, konuyla ilgili bilgi sahibi olan var mı? görüntüdeki ihracat sekmesini kullanan var mı?
20170301_232646.jpg
Cozebilen olurmu lutfen