Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konkasör çalışma mekanizması

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Sinem Yener tarafından paylaşıldı.

1. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

Arkadaşlar konkasör (kırma-eleme) ün çalışma prensibi hakkında detaylı bilgiye ulaşmam lazım yardımcı olursanız seviinirim.

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

konkasörün çalışma pirensibine değinmen biraz gereksiz geliyor bana danışmanlıgını yaptıgım ocaklar ve bunun gibi yan sanayilerin izinlerinde hiç gerek kalmadı tavsiye etmem ben

3. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

sizin hazırladıklarınızdan örnek rica etsem

4. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

taş ocagında çalışan yok muuu :)

5. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

çed raporlarından alın. bakanlığın sayfasından girin. işinizi görecektir.

Konkasör çalışma mekanizması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eldivensiz Çalışma

Eldiven kullanmanın zorunlu olduğunu gösterir işaret. 2232x3106 px boyutlarında. Yüksek çözünürlüklü.
  2. Taş ocağı ve konkasör yardım

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ YÖNETMELİĞİ EK II Madde 49 (d)Kırma-eleme-yıkama tesisleri (Ek-1’de yer almayanlar) Arkadaşlar konkasör tesislerini bu kapsamdamı değerlendiriyoruz. Bu maddenin 3 ü de birlikte oluncamı yoksa yoksa sadece kırma eleme yapılıyor yıkama yapılmıyor mesela . Tesiste Pülverizasyon yönetimi ile toz bastırılıyor . Şimdi bu yöntem yıkamaya giriyormu . Birde şimdi bu...
  3. Çalışma ruhsatı

ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde yada metal hurda geri kazanım tesislerinde gfb baştabailmek için ruhsat sorunu yaşamaktayız. geçici ruhsat alınabilir diyorlar ama nasıl ? alınan geçici ryhsat 1 yııllık mı olacak ?
  4. Çalışma koşulları

HERKES KENDİ TECRÜBESİ DOĞRULTUSUNDA BEKLENTİSİ OLAN MAAŞI YAZSIN
  5. Konkasör tesisleri üst kapama

KONKASÖR TESİSERİNDE 31.12.2012 TARİHİ SONUNA KADAR TESİSLERİN ÜST KAPAMA İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMASI GEREKTİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BİLDİRİM YAPILAN TESİSLERDE KONKASÖR ÜNİTESİNDE YIKAMA İŞLEMİ OLSA BİLE ÜST KAPAMA ZORUNLULUGU KONUSUNDA GÖRÜŞ AYRILIGI VAR BU KONUDA BİLĞİSİ OLAN ARAKADAŞ VARSA YARDIMCI OLABAİLİRMİ ...TEŞEKKÜRLER