Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kule Vinç Kurulumu - Tower Crane Installation

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kule vinç kurulumu ile ilgili bulduğum iki adet animasyonu sizlerle paylaşmak istiyorum..

[video=youtube;L50pDS9OGjw]http://www.youtube.com/watch?v=L50pDS9OGjw&feature=player_detailpage[/video]

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

[video=youtube;RB91Sm-kGJ8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RB91Sm-kGJ8[/video]

Kule Vinç Kurulumu - Tower Crane Installation konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yük Altında Durma / Keep out from under crane load

Yük Altında Durma / Keep out from under crane load (Tamamen kendi çizimimdir. Sıfırdan yaptım bu çalışmayı. Aynı çözünürlükte dosya bulmanız zor, ben bulamadım.)
  2. Kule vinç operatörü rahatsızlık ve yaralanmalarında kurtarma

İş hayatımızda belki de en fazla bir defa tanık olacağımız öyle durumlar ile vardır ki hazırlıksız olunduğunda can kayıpları ile karşılaşılabilir. Bu tür özel durumların genellikle İşyeri İş Sağlığı ve Güvenliği Planlarında tanımlanması ihmal edilmekte, karşı karşıya kalındığında ciddi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. İnşaat projelerinde yükseklikleri yüzlerce metreye ulaşan kule vinçler ile...
  3. Henry Sabiti ve Dolgulu kule ile havalandırma hesapları

örnek hesaplama. fizikokimyasal süreçler kapsamındadır.
  4. Tehlikeleri Belirle Vinç kullanarak parçanın taşınması

Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 23. Vinç kullanarak parçanın taşınması Bir işçi, iş makinesinden çıkardığı ağır parçayı, ceraskal vasıtasıyla tezgâhın üzerine yerleştirmeye çalışıyor. Tehlikeli...
  5. İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı Kurulumu hakkında.

Halihazırda faaliyet gösteren çevre laboratuvarına, iş sağlığı ve güvenliği konusunda yetkin laboratuvar vasfı kazandırmak için gerekli olan teknik cihaz ve dökümanlar hakkında bilgisi olan meslekdaşlardan yardım bekliyorum veya bu konu ile ilgili bir site varsa yönlendirebileceğiniz çok sevinirim teşekkürler.