Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kuru, ıslak ve yumuşak zeminde kanal nasıl döşenir.

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında mehmet_3501 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

merhaba sevgili meslektaşlarım bana acil detaylı: "KURU, ISLAK VE YUMUŞAK ZEMİNDE KANAL NASIL DÖŞENİR." lazım. şimdiden ilginiz için teşk ederim

2. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

kanalistanbul gibi mi??

Çağatay Çetinkaya bunu beğendi.
  3. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

Kuru, ıslak ve yumuşak zeminde kanal nasıl döşenir. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kuru Madde Miktarı Tayini

Arkadaşlar biyolojik arıtmada kuru madde miktarını (g/L) ölçmem gerekiyor. Okulda hiç ölçmemiştim ve çok fazla bi fikrim yok açıkçası. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz :( Bu tayini nerden bulabilirim acaba :(
  2. Yumuşak Su deposuna temizlik yapılması hakkında

Arkadaşlar merhabalar. Konuyu açacak yeri tam olarak kestiremediğim için buraya açmaya karar verdim.Fabrikamıza ait yumuşak su deposunda başladığını tespit ettiğimiz yosunlanmaya karşı depoyu temizletmek istiyoruz.Bunun ile ilgili firma bulmam lazım.Vidanjörle depo içinde var olan suyu çekecekler,klor ile temizleyecekler (duvarlarını ve tabanını),tazyikli su ile yıkayıp en son dipte oluşan...
  3. Toplam kuru çamur hesaplaması

Toplam kuru çamur hesaplamasında kullanılan "M=Q[0,44A+AKM+DİĞERLERİ]*10-3" formülündeki 0,44 katsayısının nereden geldiğini bilen varsa bana yardımcı olabilir mi acaba ? *diğerleri: polielektrolit,kireç,aktif karbon vs. **10 üzeri -3
  4. Kanal İstanbul'dan sonra kanal Bakırköy

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çılgın projesi 'Kanal İstanbul'un ardından bir çılgın proje de Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’den geldi. Erzen, Ayamama Deresi'ni kanal haline getirip tekne ulaşımına açmak için bir proje hazırladı ve Başkan Kadir Topbaş'a iletti. Projenin öncelikli amacı, bölge trafiğini, özellikle de havaalanı trafiğini rahatlatmak. İşte Ateş Ünal Erzen’in...
  5. Islak mendil atıkları

ambalaj atıklarını aldığım bir tesis üretim hatası ıslak mendil ambalajları ve kurumuş ıslak mendiller çıkıyor sizce bunlar kontamine tehlikeli atık sınıfınamı girerler nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz