Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans bitirme tezi

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında meelih tarafından paylaşıldı.

 1. meelih

  meelih CMNet Üyesi

  katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
   
 2. Müjdat Öner

  Müjdat Öner CMNet Üyesi

  belediye çalışmalarını ele alıp katı atıklarla ilgili yaptıkları çalışmaları araştırabilirsin. katı atıklarla ilgili belediyeler kaynağında ayrı toplama çalışmaları yapmakta bunlarla ilgili bi çalışma yapabilirsin.(belediyeler elektronik atıkları,atık pilleri,ambalaj atıklarını,ömrünü tamamlamış lastikleri hatta bazı belediyeler harfiyat atıklarını,bahçe atıklarını katı atıklardan ayrı toplamaktalar.) Tezin başında katı atıklarla ilgili genel bilgi (Dünya daki durum,Türkiye deki durum vb.) devamında bir belediyeyi ele alıp katı atıklarla ilgili yaptıkları tüm çalışmaları araştırıp bir tez hazırlayabilirsin.benim fikrim bu yönde.:)
   
  Temel Atik ve meelih bunu beğendi.
 3. MÇK

  MÇK CMNet Üyesi

  Depo gazından elektrik üretimi üzerine çalış derim.Türkiyede düzenli depolama sahalarında elektrik üretimi yaygınlaşmaya başladı.Belki tezin iş bulmanı kolaylaştırabilir.
   
  CÜ Kadir, Melike İlbilgi ve Temel Atik bunu beğendi.
 4. Temel Atik

  Temel Atik CMNet Üyesi

  Bir katı atık deponi sahasını gezmeni tavsiye ederim ufkun açılır ve yorum kabileyetin çok gelişir. Bu sayede tezini daha rahat ve öz güvenli şekilde hazırlarsın.
   
Lisans bitirme tezi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Bitirme tezi

  ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
 2. Bitirme tezi sunumu

  Merhabalar, Bitirme tezimiz için sunum hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek sunumlar varsa yardımcı olabilir misiniz acil olursa sevinirim
 3. Proje veya lisans bitirme tezi

  Merhabalar arkadaşlar ve meslektaşlar, elinizde çevre mühendisliği projesi veya bitirme tezi varsa rica etsem örnek olması açısında paylaşmanızı istiyorum. şimdiden teşekkürler..
 4. Arıtma çamurları bitirme tezi

  Arkadaşlar bitirme tezi konum arıtma çamurlarının yeniden kullanımı.. Hocanın istediği içerik şöyle: tarımsal amaçlı kullanım, çimento fabriklarnda ek yakıt olarak kullanım vs gibi yöntemlerden hangisi kullanılırsa daha iyi olur ? sorun ve çözüm içerikli yani .. yardımcı olursanız çok sevinirim..
 5. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

  İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.