Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisanstan önce sisteme belge girişi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba
    bir firma yeni lisans aldı 2012 ekim ayında ekimdn önceki bildirimleri girmek gerekiyor mu ?eminim sitede bu sorumun cevabı vardır ama ben çok baktım bulamadım yardımcı olur musunuz

Lisanstan önce sisteme belge girişi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kimyasal Veri Girişi

Merhaba arkadaşlar, işe yeni başladım ve direk önüme kimyasal veri girişi firma kaydı ve sonrası bildirimler geldi, benim sizden istediğim yardım ben firmanın OTİM, SEVESO, Ömrünü Tamamlamış Araçlar, Kimyasal Madde Envanter ve Güvenlik Bildirim Sistemine dahil olup olmadığını nasıl anlayacağım, sistemleri ilk defa gördüğümden dolayı yabancılık çekiyorum ve klavuzlara baktığım zamanda pek...
  2. e izin girişi

arkadaşlar e izin sistemine giriş yapılmıyor bi sorun var, bilgisi olan varmı acaba?bakanlıktan kimseyede ulaşamadım...
  3. Kimyasallar veri girişi

Kimyasalların envanteri ve kontrolü hakkında yönetmelik ile ilgili sadece kimyasal madde üreten ve ithal edenler mi kimyasal veri girişine bu kimyasalları bildirecek ve bu kimyasalların neler yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim..
  4. Belediye atık ambalaj girişi

Arkadaşlar belediye atık ambalaj sayfasına girebilen var mı? (http://online.cevre.gov.tr/ bu sayfadan)
  5. Tutanak ve iç tetkiklerin sisteme yüklenmesi

Merhaba arkadaşlar, Yeni yönetmelik kapsamında iç tetkik raporlarının, aylık değerlendirme raporlarının,aylık iş planlarının,sisteme yüklenmesi gerekiyordu. Sistemde evrakların yüklenmesi ile ilgili bir bilginiz varmı acaba. yükleme nasıl yapılacak.