Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Love Me If You Dare / Jeux D'enfants

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Annesi kanser ve ölmek üzere olan Julien ve göçmenliğin zorluğu ile başa çıkmaya çalışan Sophie arasında özel bir bağ vardır. Bu bağ oynadıkları cesaret oyunu sayesinde güçlenmektedir. Oyun icabı her biri sırasıyla, diğerine cesaret gerektiren, okulun en sert çocuğunu tokatlamak gibi, zorlu görevler vermektedir. Zamanla hayatın zorlukları da bu oyunun bir parçası haline gelmektedir. Bu oyun iki arkadaş arasında büyük bir aşkı alevlendirirken aynı şekilde birbirlerine kavuşmalarına da engel olmaktadır... Kaynak: sinemalar.com

Film, 8.9/10 puan almıştır. 2003- Fransız yapımıdır. Dram, romantik ve komedi türündendir. İzlemeyenlere tavsiye ederim,iyi seyirler... :)

MtzjUjVQe9Q

2. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

yeni indirdim filmi. ama daha izlemedim.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Şimdiden iyi seyirler dilerim. Umarım beğenirsiniz.

Love Me If You Dare / Jeux D'enfants konusuna benzer içeriklerimiz
  1. P.s. I Love You (not: Seni Seviyorum)

Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır. Gerry ölmeden once,...