Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg piyasası sorumlu müdür yönetmeliği

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) PİYASASI SORUMLU MÜDÜR YÖNETMELİĞİ

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan

Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi : 07/01/2006
    Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı : 26046
    Yürürlüğe Giriş Tarihi : 07/01/2006

Ekli Dosyalar:

2. Ümit Ant

Ümit Ant CMNet Üyesi

Cevap: Lpg piyasası sorumlu müdür yönetmeliği

arkadaşlar elinde lpg sorumlu müdür eğitim dökümanları olan var mı?paylaşan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

3. Cevap: Lpg piyasası sorumlu müdür yönetmeliği

umarım işinizi görür

Ekli Dosyalar:

4. Ümit Ant

Ümit Ant CMNet Üyesi

Cevap: Lpg piyasası sorumlu müdür yönetmeliği

yasemin hanım çok teşekkür ederim.

Lpg piyasası sorumlu müdür yönetmeliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg piyasası sorumlu müdürleri

LPG PİYASASI SORUMLU MÜDÜRLERİNE İLİŞKİN TMMOB KARARININ İPTALİ İÇİN AÇILAN DAVA REDDEDİLDİ TMMOB'nin bir kurumda tam gün çalışan mühendislerin yalnızca tek bir dolum tesisi veya otogaz istasyonunda sorumlu müdürlük yapabileceği yönündeki kararının iptali için açılan dava reddedildi. Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Sorumlu Müdür Yönetmeliği ile getirilen dolum tesisi ve...
  2. Yürürlükte Sıvılaştırılmış petrol gazları (lpg) piyasası eğitim ve sorumlu müdür yönetmeliği

SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) PİYASASI EĞİTİM VE SORUMLU MÜDÜR YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 16.12.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28499 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı; sıvılaştırılmış petrol gazlarının (LPG) dağıtımı, taşınması, depolanması, dolumu, bayiliği ile LPG tüpü imalatı, LPG tüpü muayenesi, tamiri ve bakımı ile LPG tesisatı projelendirme ve imalat faaliyetlerinde yer alan...
  3. Lpg sorumlu müdür

arkadaşlar merhaba; endüstri mühendisiyim ve bende sorumlu müdür olarak çalışmak istiyorum. bir firmada tam zamanlı olarak çalışıyorum, aynı zamanda da sorumlu müdür olarak çalışabiliyor muyum? SSK işi nasıl oluyor? yardımınıza ihtiyacım var.