Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lpg yetkili personel (pompacı) eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Sayın Liste Üyeleri,

Şubemiz 27 Temmuz 2010 tarihinde "LPG YETKİLİ PERSONEL (POMPACI) EĞİTİMİ”ni gerçekleştirecektir.

Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımızla,
    TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
    İstanbul Şubesi

İletişim telefonu: 0212 245 89 15
    e-posta: egitimist@cmo. org.tr

Eğitimin Konusu : "LPG YETKİLİ PERSONEL (POMPACI) EĞİTİMİ
    Eğitim Tarihi : 27 Temmuz 2010
    Eğitimin Yeri : TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Salonu
    Eğitim + Belge Ücreti : 125 TL

Madde 15- LPG piyasasında görev yapacak sorumlu müdürler, tanker şoförleri, dolum personeli, tüp dolum personeli, tüp dağıtım araçlarının şoförleri ve tüp dağıtım personeli, tanker dolum personeli, test ve muayene elemanları ve otogaz LPG dolum personeli, pompacılar ile tesisat, projelendirme ve imalatında görev alan diğer personel, TMMOB (Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği)'a bağlı ilgili meslek odası tarafından eğitime tâbi tutulurlar. Eğitime ilişkin esas ve usûllerin yer alacağı yönetmelik TMMOB (Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği) ve ilgili kurum tarafından müştereken hazırlanır.

c) 9, 14 ve 15 inci madde hükümlerinin ihlâli hâlinde sorumlulara ellibin Türk Lirası idarî para cezası verilir.

İYİ ÇALIŞMALAR

Lpg yetkili personel (pompacı) eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg yetkili personel

selamlar; lpg istasyonları yetkili personel olabilmek için neler yapmak gerekir? bu konuda bilgi alabilirmiyiz? teşekkürler şimdiden iyi forumlar herkese:)
  2. Çevre koruma çöp toplama personel eğitimi modüler programı (yeterliğe dayalı) 2009

merhaba belediyelerde çöp toplama taşıma hizmetlerini idare eden meslektaşlarım çöp toplama personellerinin halk eğitim merkezleri tarafından yeterliliiğe dayalı sertifika programı uygulamaları var. sizde personellerinizin sertifika eğitimlerine başlayabilirsiniz bulunduğunuz yerde ki halk eğitim merkezi ile iletişime geçin.Bu şeklide personel kalite standartınızı yükseltmiş olursunuz...
  3. 5 personel alacaklar, gerçekten de 5 personel alacaklar...

Bakanlık geçtiğimiz pazar 36/A kapsamında personel alımı için sınav düzenledi. Çoğumuzun haberi vardır diye düşünüyorum. Sorular ve cevapları bakanlık sayfasında yayınlanmış. Bende burda sizlerin görüşlerine açmak istedim. mesleki sorular ile danışmanlık kapsamında sorular mevcut. görüşleriniz nelerdir acep?
  4. Yetkili atayamama

Merhaba arkadaşlar Çevre firması kurmak için üç arkadaş arkadaş biray önce yola girdik. bşirketi kurup belgeleri toplamamız bir ayı buldu. şimdi belgeleri sisteme yüklmekte sorun yaiıyoruz. aşağıdaki riesmde göreceğiniz gibi yetkili atama sorunu çıkıyor karşımıza YARDIM
  5. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...