Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maddelerin ve karışımların sınıflandırılması, etiketlenmesi ve ambalajlanması hakkında yönetmelik

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu yönetmeliği inceleyen var mı aranızda?

Kimyasal malzeme üretmeyen, sadece yardımcı mamul olarak kullananlar da her hangi bir bildirim yapmak zorunda mı? Ben okudum ancak tam olarak yorumlayamadım.

Fikirlerinizi alabilir miyim?

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/12/20131211M1-1.htm

Maddelerin ve karışımların sınıflandırılması, etiketlenmesi ve ambalajlanması hakkında yönetmelik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yürürlükte Tehlikeli maddelerin karayoluyla taşınması hakkında yönetmelik

TEHLİKELİ MADDELERİN KARAYOLUYLA TAŞINMASI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi : 31.03.2007 Resmi Gazete Sayısı: 26479 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, tehlikeli maddelerin; insan sağlığı ve diğer canlı varlıklar ile çevreye zarar vermeden güvenli ve düzenli bir şekilde kamuya açık karayoluyla taşınmasını sağlamak; bu faaliyetlerde yer alan gönderenlerin, alıcıların, dolduranların,...
  2. Yürürlükte Ozon tabakasını incelten maddelerin azaltılmasına ilişkin yönetmelik

OZON TABAKASINI İNCELTEN MADDELERİN AZALTILMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 12.11.2008 Resmi Gazete Sayısı: 27052 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, ülkemizin taraf olduğu Ozon Tabakasını İncelten Maddelere Dair Montreal Protokolü ve değişiklikleri ile kontrol altına alınan maddelerin kullanılmasına ve bazılarının tüketiminin bir takvim çerçevesinde azaltılarak kullanımdan...