Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maden işletme projelerinde çevre mühendisi imzası?

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Belgin Babar tarafından paylaşıldı.

1. Belgin Babar

Belgin Babar CMNet Üyesi

merhabalar arkadaşlar bir maden işletme projesine çevre mühendisi olarak imza atan oldumu acaba ?

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

dyk ve restorasyon planlarına istiyorlar diye biliyorum ben..

3. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

maden işleri genel müdürlüğüne işletme projesi verilirken çevre ile uyum planı bölümü için çevre mühendisi imzası gerekiyor. Ama bunun takibi ne kadar doğru yapılıyor bilmiyorum.

4. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Cevap: maden işletme projelerinde çevre mühendisi imzası??

yalnız bir sorun var eğer o imzayı atıyorsanız ve başka bir firmada çalışıyorsanız bu bir sorun teşkil eder
    mutlaka çalıştığınız firmanın yaptığı projeye imza atın
    ayrıca maden yasal yönetmelikleri uçsuz bucaksızdır çok dikkatli olun

5. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

mehmet83 : ayrıca maden yasal yönetmelikleri uçsuz bucaksızdır çok dikkatli olun

zaten işletme projesi hazırlanırken ilgili bütün mevzuat ve yönetmeliklere dikkat ediyorsun aksi olamaz zaten.

6. s_meyra

s_meyra CMNet Üyesi

Merhaba ben de madende çalışıyorum işletme projesine imza atıyorum bir de benden restorasyon haritalarıyla ilgili bilgi istendi ama bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

7. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

nasıl bir bilgi istendi acaba?

maden ocağında iş bittikten sonra çevre ile ilgili düzenlemelerin (ağaçlandırma, yeşillendirme...) işlemlerinin gösterildiği harita.

8. mrtbgcgl

mrtbgcgl CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba bnm de elime böyle bir rapor geldi hazırlanmış halde. benden imza istiyorlar ama böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım yönetmelikleri inceledim maden kanununda "Çevre ile uyum plan çizimi ve kesitleri" diye bir madde var bu konuda daha önce bir çalışma yapan var mı acaba?? yardımcı olursanız sevinirim..

9. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

öğrenmek istediğiniz tam olarak nedir?

işletme projesi hazırlanmasında: jeoloji,maden,çevre mühendisleri ve harita mühendisi veya teknikeri görev alır ve imzaları atarlar...

10. handenur

handenur CMNet Üyesi

merhaba,
    ben bir madencilik şirketinde çalışıyorum. çevre izinleri ile ilgili danışmanlık hizmeti aldığımız firmalar var. bizim işletme projelerimize imza atabilirler mi?

Maden işletme projelerinde çevre mühendisi imzası? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kütahya Maden işletmesinde çalışacak Çevre Mühendisi

Arkadaşlar merhaba, Kütahya'daki magnezit madeninde tam zamanlı çalışmak üzere bir "Çevre Mühendisi" ihtiyacı vardır. Kütahya'da ikamet eden, Çevre izin süreçlerini takip edip hem merkezi işletmenin hem de maden ocaklarının çevre gereksinimlerini sağlayacak bir arkadaşa ihtiyacımız var. Kendisine lojman da sağlanacaktır. İrtibat için: adresine mail atabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.