Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

matbaa sektöründe iş güvenliği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Esma Daşhan tarafından paylaşıldı.

1. Esma Daşhan

Esma Daşhan CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,

matbaa sektöründe iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaya başladım.Diğer firmam inşaat sektöründe olduğu için matbaa sektöründe iş güvenliği sistemini kurmak biraz karışık geldi.Matbaa sektöründe iş güvenliği konusunda çalışmış olan arkadaşlar, varsa hazırladıkları eğitim ve tutanaklar konusunda yardımcı olabilirlerse gerçekten çok sevinirim.şimdiden teşekkürler....

matbaa sektöründe iş güvenliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. matbaa sektörü

matbaa sektörü çevre danışmanlık almak zorundamıdır? almak zorundaysa yönetmelikerde hangi maddeler uygun olur buna ?
  2. Matbaa Atık Suyu Arıtması Konusunda Yardım!

Merhaba arkadaşlar, Firmamıza başvuran bir matbaa fabrikasının atık suyunu incelemek ve uygun olabilecek bir arıtma sistemi tasarlamakla görevlendirildim. Fabrikadan gelen su Ofset ve Yıkama suyu olmak üzere iki tip ve bunların firmanın belirttiği oranda karışımını arıtabilecek bir arıtma sistemi tasarlamam gerekiyor. Su ile yaptığım çalışmalarda kimyasal arıtmanın yeterli olmayacağı...
  3. Kalite Sektöründe Belgelendirmenin Önemi

[COLOR=#333333]Kalite Sisteminin işletmelere faydası anlatmakla bitmez. Genellikle Kalite sistemi kurulmamış işletmelerde personeller sistemsizlikten, başıbozukluktan yakınırlar. Çünkü kimin ne iş yapacağı, nasıl kayıt altına alınacağı, görev ve sorumluluklar belli değildir. Bu durum herkes için bir problem teşkil eder. Kafa karışıklığına neden olur. [COLOR=#333333]Ama Kurulmuş bir Sistem öyle...
  4. Cam sektöründe çalışan arkadaşımız var mı acaba?

Merhaba Arkadaşlar, Cam ile alakalı bilgisi olan varsa bir iki sorum olacaktı.. Herkese kolay gelsin.