Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maya sanayi atıksuları özellikleri ve uzaklaştırılması

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

*Maya sanayi endüstrisinin ne amaçla üretim yaptığı
    *varsa şayet, üretim aşamasında oluşan ara ürünler
    *oluşan atıksuyun özellikleri ve gideriminin nasıl yapıldığı
    *Arıtım yönteminin akım şeması
    *önerilen görüşler...gibi maya sanayisi hakkında elinde geniş bilgiye sahip olan lütfen paylaşabilir mi? Sunumum için gerekli...

Maya sanayi atıksuları özellikleri ve uzaklaştırılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların uzaklaştırılması..

Atıksuların uzaklaştırılması ile ilgili elinde not veya örnek soru bulunan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  2. Maya endüstrisi arıtma tesisi

maya endüstrisi çıkış atıksularının arıtma tesisinin şematik gösterimi yada anlatımı hakkında dökümana ihtiyacım var.En kısa zamanda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  3. Maya sanayi atıksuları özellikleri ve uzaklaştırılması

*Maya sanayi endüstrisinin ne amaçla üretim yaptığı *varsa şayet, üretim aşamasında oluşan ara ürünler *oluşan atıksuyun özellikleri ve gideriminin nasıl yapıldığı *Arıtım yönteminin akım şeması *önerilen görüşler...gibi maya sanayisi hakkında elinde geniş bilgiye sahip olan lütfen paylaşabilir mi? Çok önemli. şimdiden teşekkürler.
  4. Deri sanayi atıksuları arıtma tesisi boyutlandırması

Merhaba arkadaşlar, deri sanayi atıksuları arıtma tesisi boyutlandırmasıyla ilgili bir proje hazırlıyoruz, Elinde yapılmış proje vs yardımcı kaynak olan var mı acaba???
  5. Maya endüstrisi ile ilgili güncel bilgi

maya endüstrisi ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. güncel bilgi varsa yardmcı olur musunuz?