Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mektup

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

 1. Hazel Candan

  Hazel Candan CMNet Üyesi

  Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir... Mail farklı bir yerde farklı bir bayana gider. tam bu sırada kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi, yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

  Kime : Sevgili karıma
  Konu : Yeni ulaştım.
  Tarh : 16 Mayıs 2004

  Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım.seninde kayıtların hazır. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.

  Not : Burası çok sıcak.
   
Mektup konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Bir nine nin ölmüş eşine yazdığı duygusal mektup...

  Ninenin Ölmüş Eşine Mektubu... Son GÜNLERDE; bir surat bir surat ki GELİNDE, çayımı bile yarım dolduruyor BEY. Allah'tan KULAKLARIM ağır işitiyor da, duymuyorum ne söylediğini...! Ama yinede HİSSEDİYORUM..! Beni, bu evde galiba istemiyor artık. Hey gidi günler heeey...! OĞLUNU bilirsin, vur kafasına al lokmayı. İki ara bir derede ne yapsın...? ANA bu, atsa atılmaz; satsa satılmaz.Bana artık...