Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Membran Teknolojisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında akint. tarafından paylaşıldı.

 1. akint.

  akint. CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar
  Elinizde ANAEROBİK MEMBRAN BİOREAKTÖRLER hakkında bilgi veya döküman olan var mı ?
   
 2. Melike İlbilgi

  Melike İlbilgi CMNet Üyesi

  Aşağıdaki tezler işinize yarar umarım. İngilizce ama anlaşılması çok güç değil.
  Bu konuda Türkçe kaynak bulabilmeniz oldukça zor.
   
 3. akint.

  akint. CMNet Üyesi

  teşekkürler :)
   
Membran Teknolojisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Protein-Membran Etkileşimleri ve Proteinlerin Membran Sistemlerle Ayrılması

  ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DOKTORA TEZİ PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI SEMA ELMAS SALGIN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ANA BİLİM DALI [COLOR=Red]DOWNLOAD
 2. PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI

  ÖZET Doktora Tezi [COLOR="Red"] PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI Sema SALGIN Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Mühendisliği Anabilim Dalı Danışman : Prof.Dr.Serpil TAKAÇ Eş Danışman: Prof.Dr.Tunçer H. ÖZDAMAR Model protein bovin serum albümin (BSA) ve model enzim serin alkali proteaz (SAP) ile farklı...
 3. Membran Teknolojisi

  Mrb arkadaşlar Türkiye de Membran bioreaktör teknolojisi kullanan arıtma tesisi sayısı nedir.? isimleri nelerdir. Şimdiden Teşekkürler :)
 4. Membran

  Mrb arkadaşlar Ben Dokuz Eylül üni. son sınıf öğrencisiyim. Membran Prosesler (Ultrafiltrasyon, mikrofiltrasyon, nanofiltrasyon, ters ozmoz ,Membran Bioreaktörler vb.) hakkında bitirme tezi hazırlamaktayım. Elinde bunlarla ilgili bilgi veya döküman varsa paylaşabilir mi ? Şimdiden teşekkürler :)
 5. Membran Video

  Membran videosu/animasyonu olan var mı? Elinde membran işleyişi ile ilgili video/animasyon olan var mı? İndirilebilir link de olabilir. http://www.toraywater.com/apac/en/products/products_mbr_membranes/products_mbr_membranes_overview.aspx aslında istediğim link fakat bende açılmadı.