Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba arkadaşlar...

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Zeyuboğlu tarafından paylaşıldı.

1. Zeyuboğlu

Zeyuboğlu CMNet Üyesi

Herkese merhabalar.. Aranıza yeni katıldım ve sitenizi yeni yeni tanımaya başladım. Aradığım herşeyi bulabiliyorum. Daha 2.sınıfım :)

Devranckl bunu beğendi.
  2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz. Keşke bende öğrencilikte tanışabilseydim bu siteyle çok şanslısınız

Ercan Selvi bunu beğendi.
  3. Zeyuboğlu

Zeyuboğlu CMNet Üyesi

Teşekkür ederim

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz.Eğer dikkatli ve sıkı takip ederseniz mutlaka faydalanırsınız diye düşünmekteyim.Mustafa Bey'e de katılmamak elde değil.Keşke öğrenci iken tanışabilseydik bu siteyle.Kesinlikle faydasını görürdük.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoş geldiniz. Ben öğrenci iken tanışanlardanım çok şanslıyım bu yüzden :)

6. Hikmet Özgür

Hikmet Özgür CMNet Üyesi

merhabalar... bu siteye yeni üye oldum ve bir türlü'de çıkamadım....
    Topoğraf ım.... K..Maraş'dan....
    bayağı bilgi ve belge paylaşımı var.... bu siteyi kuran-yapanların eline emeğine sağlık....

tüm sayın arkadaşlara iyi paylaşımlar diliyorum....

selamlar..sevgiler..saygılar..

Fatih Özcan bunu beğendi.
  7. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Öncelikle hoşgeldiniz,
    ben fatih abiden de şanslıyım :)) ben siteye katıldıgımda fatih abide vardı bu sitede ::)))
    mustafa abi, hayri abi, fatih abi vb nice kaliteli mühendislerin olduğu bir ortamdayım. Her birerinize çok teşekkürler.

8. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhaba Arkadaşlar

İyi çalışmalar diyelim öncelikle geç saatte konu açtım ancak maruz görün :) bilgilerimi bu bölümde daha yeni olsamda bazı tecrübelerimi sizinle bende buradan paylaşabilirim yaptığım projeleri anlatıp ve yapacağım projeleri berbar geliştirsek "Gereksiz Meslek" tabirini belki bu yolla aşabiliriz.. neyse bilgilerimi profile yazdım.. meslektaş olarak bildiğim konularda imzamdaki...
  2. Merhaba arkadaşlar...

Merhaba Arkadaşlar; Çevre mühendisi değilim. Bazı konularda bilgi edinmek için bu güzel ortama üye oldum. http://www.cevremuhendisleri.net/forums nezih bir forum olduğunu düşünüyorum. Geri Dönüşüm, Geri Kazanım, Plastik hammadeler, Ambalaj atıkları konularında forumlu daha sık takip edeceğim.
  3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  4. Merhaba sayfa yöneticilerim ve sevgili arkadaşlar

ben cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. ege üniversitesi kimya bölümünden mezun olduktan 2 yıl sonra dgs ile geçiş yaptım. bu mesleğe daha yeni alışmaktayım. 2.sınıfı bitirmeme rağmen daha yeni araştırmalar yapıyorum bu mesleğin bana ve ülkeme neler kazandıracağı merak konum oldu. bu siteyi buldum ve üye oldum yararlı olacağına inanıyorum :)