Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhabalar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında gülgün pınar tarafından paylaşıldı.

1. gülgün pınar

gülgün pınar CMNet Üyesi

mühendislik ve iş güvenliği uzmanları mesleki sorumluluk sigortaları konusunda soru ve sorunlarınıza çözüm ortağı olmak isterim,teşekkürler:)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Mesleki sorumluluk sigortası yeni yeni duyulan bir konu daha önce yazdığınız mesajları okuyanlar eminim iletişime geçecektir Gülgün hanım..

merhabalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Merhabalar

Fatih Bey elinize sağlık gerçekten güzel hazırlanmış bir site, çalışmalarınızda başarılar..
  2. Merhabalar

Adım Miraç Topal.İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.Sınıf'ta okumaktayım.Forumu açanlara teşekkürlerimi iletiyorum.Gittikçe önemi artan "çevre" konusunda ilk görev düşecek olan bizlerin biraz daha aktif olması gerektiğini düşünüyorum.
  3. Suriye'den selamlar

Arkadaşlar merhabalar. Tekrar hatırlatmak istedim askerlik görevim nedeniyle şuan şanlıurfa suriye sınırındayım. Bu nedenle bana atılan mesajları zamanında cevaplayamıyorum ve bozulan linkleri zamanında düzeltemiyorum. Öncelikle bu aksaklıktan dolayı kusuruma bakmayın. Öncelikle yönetici arkadaşlar olmak üzere herkesten ricam sitemize gereken özeni göstermenizdir. Lütfen hep birlikte...
  4. kou dan merhabalar

tüm forum üyelerine merhaba ! ben halim alp,kocaeli üniv 3.sınıf öğrencisiyim.Ankara da yaşıyorum.forumu biraz geç bulduk ama, güzel günler geçirmemiz dileğiyle...
  5. Merhabalar

Herkese Selamlar Arkadaşlar; Forumla yeni tanıştım ve gerçekten faydalı olacağına, bir çok arkadaşımıza yardımcı olacağına inandım. aynı zamanda meslektaşlarımızın böyle bir dayanışma içersinde olduğunu görmek beni umutlandırdı. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. katı atık düzenli depolama tesisi inşaatı, işletilmesi, vahşi depolama sahalarının ıslah edilmesi vb. kısaca katı atık...