Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mesleki yabancı dil

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Semih Cömert tarafından paylaşıldı.

1. Semih Cömert

Semih Cömert CMNet Üyesi

Arkadaşlar çevre mühendisliği mesleki yabancı dil veya ingilizce terimler ile ilgili notlar var ise paylaşabilirseniz sevinirim

Gülşah Hayden bunu beğendi.
  2. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Bana göre en güzeli internette çevre mühendisliği ile ilgili olan yabancı dildeki sitelere girip (tez+firma siteleri+blog+forum) çeviri yapmak

başlangıç http://en.wikipedia.org/wiki/Environmental_engineering
    sözlük içinde mcgrawhill engineering dictionary

Semih Cömert bunu beğendi.
  3. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

Mesleki yabancı dil konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mesleki animasyonlar

3 Boyutlu Kanalizasyon Sistemi Videosu Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyoruz. Gerçekten faydalı bir çalışma yapmış. [media] Çökeltim havuzları genel olarak nasıl çalışır öğrenmek isteyenler için faydalı bir animasyon. [media] Üç Boyutlu Havalandırma Havuzu Havalandırma havuzu nasıl çalışır merak edenler izlesin bence. [media] 3 Boyutlu Damlatmalı Filtre Videosu Damlatmalı filtenin...
  2. Mesleki videolar

Arkadaşlar bu başlık altında herkes elinde bulunan teknik geziler, çeşitli mesleki videoları paylaşabilir. Burasını her türlü mesleki video için kullanabilirsiniz. İyi Çalışmalar. SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi SEKA Kağıt Fabrikası Teknik Gezisi [media] Bu güzel videoları bizlere ulaştırdığı için sevgili hocam Yrd.Doç.Dr. Orhan Cerit 'e Teşekkür ederim. Aktif Çamur SistemiTeknik...
  3. Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı İsteği (SDÜ)

Üniversitemiz; İlahiyat, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği(İ.Ö.), Çevre Mühendisliği, Çevre Mühendisliği(İ.Ö.), Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İ.Ö.), Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği(İ.Ö.), Maden Mühendisliği, Maden Mühendisliği(İ.Ö.), Makine Mühendisliği,...
  4. Biz Türkler Neden Yabancı Dilleri Daha Kolay Öğrenebiliriz..?

Nüvide Gültunca Tulgar aysenuvidem@e-kolay.net Yabancı dil öğrenmek gerçekten kişisel gelişimin olmazsa olmazları arasında. özellikle internet gibi bir bilgi okyanusu elimizin altındayken, sadece Türkçe sayfalarla sınırlı kalmak haksızlık olur değil mi... Şimdi size iyi bir haber vereceğim. Biz Türkler yabancı dile karşı gerçekten yetenekliyiz. Tatil yörelerindeki satıcıları göz önüne...
  5. İzlediğiniz yabancı diziler neler?

Geçen haftalarda adını duyduğum ama hiç izlemediğim THE BIG BANG THEORY izleme fırsatım oldu.Ard arda 4-5 bölüm izlemeden bırakamıyorum. Dizilerden bazıları ancak seneye başlıcak ama olsun. supernatural fringe the vampire diaries terra nova how i met your mother the big bang theory flashforward sanctuary Benim favori dizilerim şöyle ya sizinkiler?