Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

metal belgelendirmesi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar;
    çalıştığım firmada elimizde fazla miktarda çelik alüminyum kaldı. belgelendirme yapıp onları elimden çıkarmak istiyorum. bildiğiniz firma var mı? ben ulasamadım pek firmaya yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim

2. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

çorludan 5D tarım hayvancılık.... danışmanlık şirketini bir arayıp sor istersen. geçen sene onlar çalıştıkları firmalar için arıyorlardı. hemde yüklü miktardaydı. belki bu senede ihtiyaçları olabilir.

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
metal belgelendirmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yeşil yıldız belgelendirmesi hakkında

Arkadaşlar aranızda otellere çevreye duyarlılığını belgelendirmesi için verilen yeşil yıldız belgesinin alım süreci hakkında bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler...
  2. Metalik ambalaj atığı belgelendirmesi

malumunuz TAT'ların çıkışları GDTlere olmadığı sürece belgelendirme yapamıyorlar. metalık ambalaj atıklarını alan GDT firması bileniniz varsa yardımcı olabilir mi lütfen. (metalikten kastım çelik - teneke)
  3. ambalaj atığı metal-çelik belgelendirmesi

merhaba; bakanlıkta metal ve çelik için online belgelendirme yapamıyoruz. firmalara yapmış olduğumuz belgelendirme üst yazısında faturada olan miktarın ne kadarı belgelendirilmiş bunu nasıl görebiliyoruz? nasıl hazırlıyoruz bilgisi olan paylasırsa sevınırım ıyı calısmalar.
  4. Metal

metallerin geri dönüşümü hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz ?