Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Metal Döküm Fabrikasının Çevresel Risk Analizi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Metal döküm fabrikasının çevresel risk analizi örneği elinde olan var mı? Varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla,

2. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Cevap: Metal Döküm Fabrikasının Çevresel Risk Analizi

Elimde Metal Sektörü Rehber Döküman 'life "Hawaman" projesi adı altında çevre orman bakanlığının mayıs 2009 da yayınladığı rehber döküman var işinizi görürse yükleyebilirim foruma ..

Onun haricinde şöyle iki tane link var bunla işinizi görürmü ..

http://www.imoizmir.org.tr/UserFiles/File/Izmir-Kent-Sempozyumu/bildiriler/bildiriler/200822.pdf

http://kongre.tudoksad.org.tr/assets/Uploads/36.RustuUcan-word.pdf

A_K Özalp bunu beğendi.
  3. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Bu linkleri inceledim aslında elimde bir örnek olsa izleyeceğim yolun nasıl olduğunu daha iyi anlayabilirim.

4. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Anlıyorum sizi konuya vakıf daha önce böyle bir çalışma yapmış elinde örnek döküman bulunan arkadaşlarımızın paylaşımlarını bekliyoruz o zaman :)

5. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Evet :)

6. asparagas_65

asparagas_65 CMNet Üyesi

7. Erhan Güler

Erhan Güler CMNet Üyesi

6. Uluslarası Ankiros Döküm Kongresinde iki firmanın yapmış olduğu sunumlar ektedir.
    İnternetten bu kongre ve dökümanlarını aratarak bulabilirsiniz.

İyi günler

Ekli Dosyalar:

A_K Özalp ve asparagas_65 bunu beğendi.
Metal Döküm Fabrikasının Çevresel Risk Analizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  2. Çevresel risk analizi

arkadaşlar bir firma için çevresel risk analizi hazırlamam gerekiyor yardımcı kaynak örnek olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim. herkese iyi çalışmalar.
  3. Hastane için çevresel risk analizi

hastane için çevresel risk analizi hazırlamam gerekıyo.ama örnek bi rapor bulamıyorum.sadece tablo formatı bulabıldım,tabloyu hazırladım ancak raporlama kısmını yapamıyorum ve ısıme yarayacak bısey bulamıyorum.yardımcı olabılırsenız sevınırım
  4. Çevresel risk analizi

şantiye ortamında çevresel risk analizi örneği olan varmı???
  5. Atölye çevresel risk analizi

Merhaba Arkadaşlar, Çalıştığım ortam, Periyodik bakım,kaynak,elektrik,lastik,marangozhane gibi birimlerin bulunduğu bir atölye...Şirketimiz tüm araçlarının bakımı burada yapılmakta ve benimde bununla ilgili çevresel risk analizini hazırlamam gerekiyor. Elinde benzer bir form bulunan yada önerisi olanlar var mı? Şimdiden teşekkürler...