Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Metal kaplama durulama sularının elektrokimyasal arıtımı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Nikel ve siyanür içeren Metal kaplama durulama sularının elektrokimyasal arıtımı ile ilgili bir yüksek lisans tezi.

Selma Akdoğan bunu beğendi.
Metal kaplama durulama sularının elektrokimyasal arıtımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması

Merhabalar, Elektrokimyasal yontemlerle atiksuyun aritilmasi benim su anki tez konumdur. Bunla ilgili olarak elinde dokuman ve bu elektrokimyasal yontemler nelerdir bunla ilgili fikri olanlar bana donerse çok sevinirim. Simdiden Tesekkurler... nilusyas86@gmail.com
  2. Şeker endüstrisi atıksularının elektrokimyasal yöntemlerle arıtımı

Kayıt no: 353056 Yer no: ty TD 2006 .K69 Ana giriş: Koyuncu, Ayşe Gülhan Eser adı: Şeker endüstrisi atıksularının elektrokimyasal yöntemlerle arıtımı / Ayşe Gülhan Koyuncu. Yayım yeri: Eskişehir : Anadolu Üniversitesi, 2006. Fiziksel yapı: XV, 104 y. : resim + 1 CD-ROM. Notlar: Tez (yüksek lisans) - Anadolu Üniversitesi, 2006. Kaynakça: y. 98-100. Özeti: Bu çalışmada, tıkaç akım...
  3. Metal kaplama endüstrisi atıksularının arıtımı projesi

Merhabalar.Çevre Müh. 4. sınıf öğrencisiyim.Metal kaplama endüstrisi atıksuları için arıtma tesisi tasarımı üzerine bitirme projesi çalışıyorum.Kaynak, proje veya yol gösterirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.
  4. Metal kaplama (galvanoteknik) endüstrisi

metal kaplama endüstrisinin atıksu parametrelerinin (max, min, ortalama) değerleri lazım. yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
  5. Çinko fosfat kaplama atıksularının arıtımı

Çinko fosfat kaplama atıksularının arıtım yöntemleri ve projelendirilmesi ile ilgili bilgisi olan var mı?