Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

metcalf atıksu arıtma kitabı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Sedat Mert tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

merhaba arkadaslar ben metcalf atıksu arıtma kitabını bulmaya çalışıyorum download edebileceğim bir link varsa paylaşırsanız sevinirim bu kitaba ulaşmaya çalışıyorum ancak başaramadım yardımcı olursanız sevinirim

2. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

3. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

bu kitabı e-kitap versiyonunda bulman mümkün değil.internet üzerinden satın alabilirsin.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İmkansız diye birşey yoktur. Tabi ki E-Kitap var fakat desteklemiyorum e-kitapları. Herkes bu kitabı arıyorsa demek ki kitap kaliteli artık kendini kanıtlamış. Bu durumda da karşılığını vermek lazım..

Saygılar

metcalf atıksu arıtma kitabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu Arıtımının Esasları Kılavuz Kitabı

Atıksu Arıtımının Esasları Kılavuz Kitabı T.C Çevre ve Orman Bakanlığı 'nın ülkemizde atıksu arıtma teknolojilerinin belirlenmesinde ve uygalanmasında bir kaynak niteliğinde yayımladığı bir kitaptır. Bu kitap evsel ve endüstriyel atıksu arıtma tesislerinin tasarım ve işletimi ile ilgili temel esasların özetlendiği, özellikle atıksu yönetimi alanında hizmet veren kamu ve özel sektör teknik...
  2. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  3. Atıksu Arıtma

arkadaşlar endüstriyel atıksuların arıtılması ile ilgli elinde bilgi kaynak not vs olanlar paylaşırmı.formda aradım ama bulamadım.şşimdiden teşekkürlerr..
  4. Atıksu arıtma

atıksu arıtma kitabı