Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil İmza Problemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Serif tarafından paylaşıldı.

1. Serif

Serif CMNet Üyesi

iyi günler
    ben mobil imza kullanıyorum.Mobil imza bilgisi telefonuma gelmiyor.
    Programlarda Windows XP int. exp. 8 istiyor ve Internet explorer 9 u kaldırın diyor.Kaldırdım ama explorer 8 le de olmuyor.benim pc de windows 7 yüklü .Acaba bundan dolayımı çalışmıyor diye düşünüyorum ama şimdiye kadar kullanıyorduk sorun çıkmıyordu.
    Bakanlıktaki Can Beyi arıyorum ama açan yok :(
    Hatanın nerden kaynaklanabileceğini bilen var mı?

Nuray Bilaloğlu bunu beğendi.
  2. Serif

Serif CMNet Üyesi

Problem bakanlığın sistemindeymiş.Problem giderildi.İmzamı attım.:)))

Mobil İmza Problemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-imza problemi

Bakanlığın sayfasına giriş yapıyorum ama 64 bit kullandıgım için Dijital İmza Kurulum programını yükleyemiyorum,64 bit işlemcide bu işi yapabilen oldu mu? 64 bit bilgisayarla ben imza işlerimi yürütemeyecekmiyim yoksa.
  2. e-imza problemi

Merhaba, iİzin sayfasında son aşamada imzalanması gereken taahütname sırasında e-imza ile işlemi gerçekleştirirken zaman eklentisi hatası vermektedir.Bu nedenle taahhütnameyi imzalyamıyoruz,bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim. Serap Diktaş
  3. 26.01.2012 Mobil imza problemi

Arkadaşlar bugün Mobil imza atabilen var mı? Sabahtan beri imza atmaya çalışıyorum ancak imza bilgisi gönder dediğimde numara ekranına geri dönüyor
  4. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  5. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.