Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mobil imza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erhan Akkuş tarafından paylaşıldı.

 1. Erhan Akkuş

  Erhan Akkuş CMNet Üyesi

  mobil imza için turkcelle başvuru yaptım beni tekrar arıyacakları numara turkcell numaram mı olucak yoksa onla verdiğim diğer numara mı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim (yoksa ikinci tel almam gerekçek:).
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Bu konunun geri dönüşümle ilgisi nedir? Konuları açtığınız yerlere lütfen dikkat ediniz..
   
 3. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  onlara verdıgınız on basvuru yaptıgınız numarayı ararlar 2. bır tel almanızda yarar var.
   
 4. Murat Albayrak

  Murat Albayrak CMNet Üyesi

  Ön başvuru yaptığınız numarayı yaklaşık 2-3 gün içinde ararlar, bu süre içerisinde hattınızı açık tutmaya bakın çünkü ilk aramayı kaçırdığınızda daha sonra bi 3-4 gün sonra arayabiliyorlar.Ayrıca aranıp açmadığınızda tekrar aramanız bir şey ifade etmiyor, yine onların aramasını beklemek zorundasınız bu yüzden tetikte olun derim ;)
   
 5. Erhan Akkuş

  Erhan Akkuş CMNet Üyesi

  teşekkür ederim cevap veren arkadaşlar.
   
mobil imza konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Mobil İmza

  Arkadaşlar, Bir izin aşamasını sonuçlandırmak için son olarak şirket kurucusuna mobil imza attırmam gerekiyor. Ancak bütün formlarım dolu ve gerekli dosyalarımın yüklü olmasına rağmen, patronumun mobil imzası işlemiyor. Hiç bir hata vermiyor ancak "GÖNDER" butonu da çıkmıyor. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?
 2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

  Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
 3. Mobil imza

  Arkadaşlar imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı?
 4. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

  E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
 5. Mobil imza

  merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?