Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mobil imza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erhan Akkuş tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

arkadaşlar mobil imzamı aldım...:) PEKİ ŞİMDİ NAPICAM NASIL KULLANICAM BİRAZ BİLGİ LÜTFEN.

2. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Cevap: mobil imza

çevre görevlisi belgesi başvurusunda bulunacaksınız:)

3. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

4. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

teşekkür ederim...

5. snnklnc

snnklnc CMNet Üyesi

E izin bölümünde dosya yükledikten sonra mobil imza bölümünde hata alıyorum aynı sorunu yaşayan varmı??

mobil imza konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mobil İmza

Arkadaşlar, Bir izin aşamasını sonuçlandırmak için son olarak şirket kurucusuna mobil imza attırmam gerekiyor. Ancak bütün formlarım dolu ve gerekli dosyalarımın yüklü olmasına rağmen, patronumun mobil imzası işlemiyor. Hiç bir hata vermiyor ancak "GÖNDER" butonu da çıkmıyor. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. Mobil imza

Arkadaşlar imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı?
  4. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  5. Mobil imza

merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?